Lajfstajl Lajfstajl

 • 17.05.2023

  Podcasty – 5 powodów dlaczego warto ich słuchać
  Podcast to forma internetowej audycji. Coraz więcej twórców tworzy podcasty, które stają się alternatywą dla blogów i filmów albo wartościowym dodatkiem do nich. Sprawdź, dlaczego warto ich słuchać.

 • 26.04.2023

  5 sposobów na relaks po pracy
  Stres jest nieuniknioną częścią naszego życia. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy szkołę, wszyscy możemy w pewnym momencie poczuć się przytłoczeni. Ważne jest, aby zachować zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Pomoże nam w tym znalezienie sposobów na relaks po pracy.

 • 14.04.2023

  Sezon na rower. Zadbaj o sprzęt i wyposażenie
  Lubisz jeździć rowerem i cieszysz się z rozpoczętego sezonu rowerowego? Zanim ruszymy w jakąkolwiek trasę, warto przyjrzeć się bliżej, w jakim stanie jest nasz sprzęt po okresie zimowym. Sprawdź, jak zrobić to właściwie.

 • 06.04.2023

  Pomagaj innym, a pomożesz też sobie
  Czy pamiętasz, że przez pomaganie innym, możesz pomóc też sobie? Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie przeczytaj ten tekst.

 • 05.04.2023

  Czym interesuje się dzisiejsza młodzież?
  Dobrze mieć swoje hobby. Jest to coś, na co poświęca się wolną chwilę, co daje odprężenie oraz odpoczynek od codziennych zajęć. Mając swoje zainteresowania, zdobywamy nową wiedzę i jednocześnie doskonalimy posiadane już umiejętności.

 • 24.03.2023

  Zdrowy styl życia i praca – jak to pogodzić?
  Niby wiemy, że ruch i prawidłowe odżywianie to podstawa... Ale jak pogodzić zdrowy styl życia z pracą i obowiązkami? Wystarczy zastosować się do kilku zasad, by nie dać się wymówkom i odpowiednio zadbać o swój organizm także w pracy.

 • 22.03.2023

  Jak być patriotą we współczesnym świecie?
  Wielu z nas patriotyzm kojarzy się z bohaterską postawą oddawania życia za Ojczyznę, poświęceniem wszystkiego, co najważniejsze w imię jej wolności. Jednak dziś, żyjąc w wolnym kraju, w dobie Internetu i nowoczesnych technologii, realizując własne plany i marzenia, także można praktykować postawę patrioty.

 • 21.03.2023

  Relacje ze współpracownikami – przyjaźń pomaga czy szkodzi?
  Przyjaźnie tworzymy wszędzie – w środowisku rodzinnym i szkolnym, a także w pracy. Wydaje się, że ma to same pozytywne cechy – napędza do działania, poprawia samoocenę, daje poczucie przynależności. Czy jednak przyjaźń tak samo „działa” w środowisku zawodowym? Pomaga czy przeszkadza?

 • 07.03.2023

  Jak pokonać nieśmiałość? Metody, które się sprawdzają
  Badania pokazują, że około 93 procent ludzi doświadczyło co najmniej kilkakrotnie w życiu stanu głębokiej nieśmiałości. Niektórzy borykają się z nią na co dzień. Jeśli uważasz, że masz problem z nieśmiałością, ten artykuł podpowie ci, jak można ją pokonać.

 • 28.02.2023

  Kto jest dla ciebie autorytetem?
  ➡ Autorytet – wiesz, kto to taki? ➡ Masz jakieś autorytety w swoim życiu? ➡ A może uważasz, że ich nie potrzebujesz?

 • 15.02.2023

  7 korzyści dla mózgu płynących z grania w gry planszowe
  Regularne granie w gry planszowe z rodziną lub znajomymi może być nie tylko świetną rozrywką, ale także ,,siłownią” dla naszego umysłu. Wiele faktów wskazuje, że gry planszowe mają pozytywny wpływ na rozwój zdolności poznawczych człowieka.

 • 13.02.2023

  Jak zacząć pozytywnie myśleć? 5 prostych wskazówek
  Masz wrażenie, że nic ci się nie udaje? Wszystko cię denerwuje i nie masz już ochoty na nowe wyzwania? Wygląda na to, że przygniata cię negatywne myślenie. Czas to zmienić!

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11