Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Szukasz pracy? Skorzystaj z usług pośrednictwa pracy OHP!

2021-05-27

Zbliżają się wakacje. Warto spożytkować ten czas pożytecznie, nie tylko na wypoczynku, ale również na zdobyciu pracy i pierwszych doświadczeń zawodowych. Skorzystaj z usług pośrednictwa pracy OHP, zgłoś się do Młodzieżowego Biura Pracy i znajdź pracę na wakacje!

 

MBP – miejsce, w którym warto zacząć przygodę z pracą na wakacje

Jeżeli chciałbyś znaleźć pracę dorywczą bądź stałą w czasie zbliżających się wakacji letnich, skorzystaj z usług pośrednictwa pracy OHP i zgłoś się do Młodzieżowego Biura Pracy. Jest to jednostka Ochotniczych Hufców Pracy, której zadaniem jest realizowanie pośrednictwa pracy w kraju oraz za granicą w ramach sieci EURES.

 

Młodzieżowe Biuro Pracy pomaga młodzieży w uzyskaniu zatrudnienia i zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych, kieruje poszukujących pracy do pracodawców, pozyskuje i upowszechnia oferty pracy oraz pomaga pracodawcom w znalezieniu kandydatów do pracy.

 

Młodzieżowe Biuro Pracy posiada oferty pracy krótkoterminowej, dorywczej i stałej, skierowane do młodych ludzi, którzy wkraczają na lokalny rynek pracy i nie posiadają jeszcze doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji. Usługi pośrednictwa pracy OHP prowadzone są bezpłatnie, może z nich skorzystać młodzież ucząca się i studiująca w trybie dziennym oraz zaocznym a także bezrobotna i poszukująca pracy.

 

Gdzie się udać i co zrobić, jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług pośrednictwa pracy OHP?

Znajdź adres Młodzieżowego Biura Pracy w Twojej miejscowości lub w najbliższej okolicy i zgłoś się do biura na spotkanie z pośrednikiem pracy.

 

Wykaz jednostek OHP znajdziesz w naszej wyszukiwarce jednostek.

 

Podczas wizyty wypełnisz niezbędne dokumenty potrzebne do zarejestrowania się w Młodzieżowym Biurze Pracy. Następnie  porozmawiasz z pośrednikiem pracy o Twojej sytuacji zawodowej, planach dotyczących przyszłej pracy, oczekiwań i potrzeb w stosunku do warunków zatrudnienia.

Ponadto zdobędziesz szczegółowe informacje na temat dostępnych aktualnych ofert pracy. Jeżeli będziesz zainteresowany przedstawionymi ofertami pracy, otrzymasz skierowanie i kontakt do pracodawców. Pośrednik pracy zaproponuje Ci również możliwość spotkania z doradcą zawodowym, przedstawi perspektywy podwyższenia kwalifikacji zawodowych, poinformuje na temat metod poszukiwania pracy, a także aktualnej sytuacji na lokalnym rynku pracy.

 

Sprawdzaj na bieżąco aktualne oferty pracy Młodzieżowego Biura Pracy na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl i korzystaj z nowych propozycji pracy.

 

Warto wykorzystać czas zbliżających się wakacji na zdobyciu tak ważnych i cennych pierwszych doświadczeń zawodowych, zwłaszcza przy pomocy usług pośrednictwa pracy OHP!

 

Autor: Anna Zaremba, pośrednik pracy, CEiPM w Białymstoku


Widok zawartości stron Widok zawartości stron