Aktualności Aktualności

 • 22.02.2024

  Jak oszczędzać w wieku nastoletnim?
  Chcesz zacząć oszczędzać? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby pomóc rodzicom w sfinansowaniu twoich wakacji, a może po prostu potrzebujesz funduszy na swoje wydatki czy małe przyjemności? W tekście znajdziesz kilka sposobów na zdobycie oszczędności.

 • 20.02.2024

  Pytania do pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej – o co warto zapytać?
  Rozmowa kwalifikacyjna to nie tylko czas, kiedy pracodawca ocenia kandydata, ale także moment, w którym ty jako potencjalny pracownik masz szansę dowiedzieć się więcej o firmie i stanowisku pracy.

 • 15.02.2024

  7 zasad savoir-vivre w sieci
  Netykieta to zbiór niepisanych zasad, które określają sposób postępowania i komunikowania się w internecie. Mają one na celu budowanie dobrych relacji międzyludzkich. Zastanawiasz się, jak postępować zgodnie z netykietą? Poznaj 7 zasad savoir-vivre w sieci, których warto przestrzegać.

 • 09.02.2024

  Od hobby do zawodu – jak pracować z pasją?
  Coraz więcej osób marzy o tym, by praca była nie tylko źródłem utrzymania, ale również źródłem satysfakcji i radości. Dla wielu z nas droga do spełnienia zawodowego może rozpocząć się od naszych pasji. Jeśli zastanawiasz się, jak zamienić swoje hobby w pełnoprawny zawód, oto kilka kroków, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu.

 • 07.02.2024

  10 portali internetowych, które przydadzą się w czasie nauki
  Warto znać serwisy internetowe ze sprawdzoną wiedzą lub treściami, które mogą przydać się w czasie odrabiania lekcji, pisania wypracowań czy po prostu znalezienia zadanej lektury.

 • 02.02.2024

  Jak zacząć pozytywnie myśleć? 5 prostych wskazówek
  Masz wrażenie, że nic ci się nie udaje? Wszystko cię denerwuje i nie masz już ochoty na nowe wyzwania? Wygląda na to, że przygniata cię negatywne myślenie. Czas to zmienić!

 • 01.02.2024

  Wiralowe triki z TikToka. Czy mogą pomóc w nauce?
  Dzięki TikTokerom i ich rozwiązaniom bieżących problemów, uczniowie na całym świecie odkrywają nowe metody nauki, które sprawiają, że proces zdobywania wiedzy jest ciekawszy i bardziej efektywny. Warto zauważyć, że wiele z nich może być jedynie chwilowym trendem, dlatego ważne jest krytyczne podejście i ostrożność.

 • 29.01.2024

  5 kreatywnych pomysłów na ferie
  Jeśli nie planujesz dalekiego wyjazdu, być może zastanawiasz się, co możesz robić w ferie zimowe. Sprawdź nasze pomysły na kreatywne spędzenie czasu.

 • 25.01.2024

  5 książek o sprzedaży, które warto przeczytać
  Uczysz się zawodu sprzedawcy? Chcesz pracować jako handlowiec albo sprzedawać własne produkty i usługi? Sprawdź, jakie książki pomogą w rozwinięciu umiejętności handlowych.

 • 24.01.2024

  20 kanałów na YouTube’ie inspirujących do nauki
  Polecamy aż 20 kanałów na YouTube’ie, które pomogą ci się uczyć lub rozbudzą twoją pasję do pogłębiania wiedzy!

 • 23.01.2024

  Praca tymczasowa - przymus czy zdobywanie kwalifikacji zawodowych?
  Przy wyborze pierwszej pracy może być ci trudno zweryfikować, co daje ci największą satysfakcję, a jakiego zawodu nigdy w życiu nie chciałbyś wykonywać. Jeśli pierwsze kroki na rynku pracy jeszcze przed tobą, dobrym rozwiązaniem może być praca tymczasowa. To przymus czy szansa na zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych? Sprawdź, co warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę.

 • 22.01.2024

  Jak szukać rzetelnych informacji w internecie? 6 cennych wskazówek
  Przeczytaj nasze wskazówki i dowiedz się, w jaki sposób poszukiwać sprawdzonej wiedzy w internecie.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11