Twoja kariera Twoja kariera

 • 13.04.2023

  Jak skutecznie szukać pracy przez Internet?
  Szukasz pracy przez Internet? Chcesz wiedzieć, jak zrobić to efektywnie? Skorzystaj z naszych wskazówek.

 • 12.04.2023

  Kaletnik - czym się zajmuje i jak nim zostać?
  Ślusarz, fryzjer, kucharz czy sprzedawca to profesje, z którymi stykamy się niemal każdego dnia. Jednak o kaletniku z pewnością mało kto słyszał. Czym zajmuje się ten rzemieślnik? Jak można zdobyć ten zawód? Odpowiedzi znajdziesz w tekście.

 • 29.03.2023

  Jak napisać CV?
  Zastanawiasz się, jak napisać CV? Masz wątpliwości, co i w jakim miejscu powinno się w nim znaleźć? Skorzystaj z naszych porad w tym zakresie.

 • 09.03.2023

  Co skazuje młodych na bierność zawodową?
  Czy wiesz, kogo określa się mianem osoby biernej zawodowo? Mowa o ludziach powyżej 15 roku życia, którzy mimo, że ich zdrowie i kondycja fizyczna nie są żadnym ograniczeniem, nie poszukują zatrudnienia.

 • 21.02.2023

  Zawód ślusarz – czym się zajmuje i jak nim zostać?
  Czym zajmuje się ślusarz? Jak zdobyć ten zawód? Gdzie można pracować i ile zarobić, wykonując tę profesję? Odpowiedzi znajdziesz w tekście.

 • 10.02.2023

  Najdziwniejsze zawody świata. Poznaj 10 nietypowych profesji
  Pracownik biurowy, przedstawiciel handlowy czy informatyk to popularne zawody, z którymi stykamy się niemal codziennie. Ale czy słyszeliście kiedykolwiek o malarzu cytrusów, testerze kości do gry albo wyławiaczu rowerów?

 • 09.02.2023

  Zostań wirtualną asystentką - kompleksowy poradnik!
  Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną i cenisz sobie wolność pracy? Chcesz pracować zdalnie? Sprawdź, czy zawód wirtualnej asystentki (wirtualnego asystenta) będzie dla ciebie dobrym wyborem.

 • 08.02.2023

  Jak zmienić zawód? 3 rzeczy, o których musisz pamiętać
  Czy zawód który wykonujesz na pewno daje ci satysfakcję? A może nie widzisz już dla siebie perspektyw w obecnej pracy? Nie ma sensu robić tego, czego nie chcesz, nawet jeśli jesteś w tym dobry. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się jak się przebranżowić i zmienić zawód.

 • 07.02.2023

  Zawody rzemieślnicze – czym charakteryzuje się rzemieślnik?
  Interesujesz się majsterkowaniem, naprawą samochodów, motorów, budownictwem, a może wolisz szyć, gotować, piec ciasta, układać fryzury? Posiadając tego typu zainteresowania, możesz wybrać jeden z zawodów rzemieślniczych.

 • 31.01.2023

  Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę? Wywiad z doradczynią EURES
  O czym pamiętać, planując pracę za granicą? Jak może w tym pomóc sieć EURES? Co to są dokumenty Europass? Odpowiada Agnieszka Kruszewska – wieloletnia doradczyni EURES w Podlaskiej Komendzie Wojewódzkiej OHP oraz jedna z inicjatorek projektu EURES Go Further.

 • 18.01.2023

  Zawody przyszłości, czyli kto znajdzie pracę za 10-20 lat?
  Zawodami przyszłości możemy określić te profesje, w których w perspektywie bliższej (5-10 lat) lub bardziej odległej (10-30 lat) prawdopodobnie będą generowane miejsca pracy. Sprawdź, jakie to będą zawody – może warto związać swoją przyszłość z którąś z tych branż?

 • 28.12.2022

  5 korzyści z EURES. Sprawdź, jak mogą ci pomóc Europejskiej Służby Zatrudnienia
  Europejskie Służby Zatrudnienia EURES to sieć wspierająca przepływ pracowników między krajami Europy. Dzięki niej możesz znaleźć pracę w państwach UE i EFTA, rozpocząć swoją zagraniczną karierę i nabyć nowe umiejętności.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14