Twoja edukacja Twoja edukacja

 • 07.02.2024

  10 portali internetowych, które przydadzą się w czasie nauki
  Warto znać serwisy internetowe ze sprawdzoną wiedzą lub treściami, które mogą przydać się w czasie odrabiania lekcji, pisania wypracowań czy po prostu znalezienia zadanej lektury.

 • 01.02.2024

  Wiralowe triki z TikToka. Czy mogą pomóc w nauce?
  Dzięki TikTokerom i ich rozwiązaniom bieżących problemów, uczniowie na całym świecie odkrywają nowe metody nauki, które sprawiają, że proces zdobywania wiedzy jest ciekawszy i bardziej efektywny. Warto zauważyć, że wiele z nich może być jedynie chwilowym trendem, dlatego ważne jest krytyczne podejście i ostrożność.

 • 25.01.2024

  5 książek o sprzedaży, które warto przeczytać
  Uczysz się zawodu sprzedawcy? Chcesz pracować jako handlowiec albo sprzedawać własne produkty i usługi? Sprawdź, jakie książki pomogą w rozwinięciu umiejętności handlowych.

 • 24.01.2024

  20 kanałów na YouTube’ie inspirujących do nauki
  Polecamy aż 20 kanałów na YouTube’ie, które pomogą ci się uczyć lub rozbudzą twoją pasję do pogłębiania wiedzy!

 • 22.01.2024

  Jak szukać rzetelnych informacji w internecie? 6 cennych wskazówek
  Przeczytaj nasze wskazówki i dowiedz się, w jaki sposób poszukiwać sprawdzonej wiedzy w internecie.

 • 18.01.2024

  Czy warto uczyć się w szkole branżowej?
  Edukacja odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu naszej przyszłości. Wybór rodzaju szkoły może mieć istotny wpływ na rozwój twojej kariery zawodowej. Jako absolwent szkoły podstawowej masz do wyboru wiele rodzajów szkół, w tym szkoły branżowe, które oferują specjalistyczne umiejętności i przygotowują uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach zawodowych.

 • 30.11.2023

  Stawki wynagrodzeń dla młodzieży w czasie nauki zawodu
  Jakie są stawki wynagrodzeń dla młodzieży uczącej się zawodu i od czego zależą? Sprawdź w tym tekście.

 • 14.11.2023

  Tablice wirtualne – jak mogą pomóc w nauce?
  Czy korzystaliście kiedyś z tablicy korkowej? Dlaczego nie spróbować wirtualnej? Pomoże ona w uporządkowaniu uzbieranych informacji, można ją także łatwo udostępnić innym osobom.

 • 08.11.2023

  Stres w szkole – jak sobie poradzić?
  Egzaminy, duża ilość nauki, współzawodnictwo, presja otoczenia.. To wszystko może powodować spory stres związany ze szkołą. Warto pamiętać, że istnieją skuteczne sposoby na radzenie sobie z presją szkolną. Jak osiągnąć równowagę i zminimalizować wpływ stresu na życie? Podpowiedzi w tekście.

 • 03.10.2023

  Zmiana szkoły – jak poradzić sobie ze stresem?
  Są sytuacje w życiu, które napawają strachem i wywołują stres. Mogą do nich należeć zmiana miejsca zamieszkania czy zmiana szkoły podstawowej na branżową, jak to się dzieje w przypadku uczestników OHP. Sprawdź, jak poradzić sobie ze stresem w takich sytuacjach.

 • 28.09.2023

  Wzrokowcy, słuchowcy, kinestetycy - jak się uczą?
  Każdy z nas ma własny, indywidualny sposób uczenia się, związany z naszym charakterem i preferencjami. Zastanawialiście się kiedyś, jaki styl jest typowy dla was?

 • 21.09.2023

  Jak w 5 krokach nauczyć się do egzaminu?
  Masz przed sobą egzamin? Nie odkładaj nauki na ostatnią chwilę. Skorzystaj z naszych wskazówek, jak nauczyć się do egzaminu.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11