Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Giełda pracy w tarnowskim MBP

Młodzieżowe Biuro Pracy w Tarnowie zorganizowało 8 listopada giełdę pracy na stanowisko pracownika ekipy inwentaryzacyjnej.

Przed rozpoczęciem spotkania kandydaci wypełnili test sprawdzający umiejętności szybkiego liczenia i organizacji czasu pracy. Dla zakwalifikowanych osób zorganizowano szkolenie z obsługi urządzenia skanującego. W przeprowadzanych przez pracodawcę inwentaryzacjach konieczne jest użycie skanera co umożliwia identyfikację towarów na podstawie kodów kreskowych. Ten rodzaj pracy wymaga od pracowników wielu umiejętności i cech, m.in. refleksu, dokładności, szybkości w liczeniu i posługiwaniu się urządzeniem, a także odporności, ponieważ ekipy inwentaryzacyjne pracują w systemie zmianowym.

Podczas spotkania przedstawicielka firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne z Krakowa Bożena Jarmulak-Wojcik podpisała umowy przedwstępne z 25 osobami, które pozytywnie przeszły cały proces rekrutacyjny. Wyraziła również zadowolenie ze współpracy z Młodzieżowym Biurem Pracy w zakresie rekrutacji pracowników.

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron