Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Nowe maszyny-nowe możliwości

Wózek widłowy czeka na chętnych kursantów

 

Zgodnie ze styczniowymi zapowiedziami, udało nam się zakupić wózek widłowy.  Wiadomym jest, że wachlarz szkoleń znów się poszerzył. Rozpoczynamy nabór na operatorów wózków widłowych, zgodnie z wielokrotnymi telefonami petentów o zorganizowanie na naszym terenie właśnie takich szkoleń. Jak wiadomo wózki widłowe są podstawowym uprawnieniem wymaganym dla pracowników, ubiegających się o pracę w magazynach i  składach, gdzie mają najszersze zastosowanie.

Żyjemy w czasach, gdzie przemysł odgrywa kluczową rolę w gospodarkach większości rozwiniętych i rozwijających się krajów świata  i potrzebna jest odpowiednio przeszkolona kadra pracownicza potrafiąca pracować i obsługiwać właśnie takie urządzenia. Najczęstszymi miejscami w jakich wykorzystuje się te pojazdy wspomagające wyładunek, załadunek i magazynowanie są: magazyny, sklepy, fabryki oraz porty. Co nam daje kurs na wózki widłowe? Daje możliwość pracy w kraju wydawane w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego, które są ważne bezterminowo. Natomiast jeżeli mamy większe ambicje, otwiera się przed nami perspektywa pracy w Unii Europejskiej na podstawie certyfikatu honorowanego  również przez te państwa. Nic więc dziwnego, że kurs na wózki widłowe cieszy się dużym powodzeniem wśród ludzi poszukujących pracy. Osoby takie wiedzą doskonale, że dużo łatwiej będzie im znaleźć zatrudnienie, w firmie działającej w okolicy czy na innym terenie, posiadając dodatkowe zaświadczenia, które potwierdzają zdobyte przez nich kwalifikacje.

Dodatkowym atutem dla potencjalnego kursanta są niewielkie wymagania uczestnictwa w szkoleniu, a są one następujące:
- ukończone 18 lat, dokładnie tak samo jak w przypadku innych szkoleń prowadzonych przez OSZ we Włocławku,
- zgoda lekarza o braku przeciwwskazań zdrowotnych,
- przynajmniej podstawowe wykształcenie.

Mamy nadzieję, że sprostamy postawionym nam wymaganiom potencjalnych kandydatów, gdyż posiadamy oprócz nowoczesnego sprzętu, miejsca do nauki praktycznej zawodu, również wykwalifikowaną kadrę szkoleniową z najaktualniejszymi uprawnieniami UDT, potwierdzoną stosownymi dokumentami i certyfikatami.

Zapraszamy do współpracy.
Autor: Violetta Szubska


Widok zawartości stron Widok zawartości stron