Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Ursynowskie Dni Kariery

Już po raz kolejny Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Warszawie uczestniczyło w ursynowskich „Dniach Kariery” organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami, zapoznania się z ofertami pracy i odbycia konsultacji z doradcą zawodowym.

11 września pośredniczki pracy z warszawskiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w tym roku już po raz drugi, uczestniczyły w „Dniach Kariery”, zorganizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej m.st. Warszawy Dzielnicy Ursynów. Poszukujący pracy mieli możliwość  bezpośredniego spotkania się z pracodawcami, otrzymanie oferty pracy, skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym, psychologiem, pracownikami socjalnymi zajmującymi się problematyką bezrobocia. Podczas Dni Kariery zostały zaprezentowane oferty pracy przygotowane między innymi przez: Urząd Pracy m. st. Warszawy, Delta Contact, Leasing Team i Manpower.

Odwiedzający stoisko Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży mogli zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi przez Młodzieżowe Biuro Pracy takimi jak: kasjer, sprzedawca, osoba do wykładania towaru, pracownik ochrony, pracownik serwisu sprzątającego, pracownik archiwizacji dokumentów, kolporter prasy, hostessa, promotor, konsultant telefoniczny i magazynier. Osoby poszukujące pracy, mimo jesiennej aury, chętnie korzystały z przygotowanych przez pośredniczki MBP ofert pracy, z broszur informacyjnych i ulotek, a także z porad na temat możliwości skutecznego poszukiwania pracy, autoprezentacji oraz tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu, po raz kolejny, udowodniło ogromne zapotrzebowanie na nasze usługi wśród młodzieży, osób poszukujących pracy i bezrobotnych.

Autor  tekstu i zdjęcia: Marta Sadowska pośrednik pracy MBP Warszawa


Widok zawartości stron Widok zawartości stron