Asset Publisher Asset Publisher

Back

Targi Pracy w Piekarach Śląskich

25 marca odbyły się Targi Pracy w Piekarach Śląskich, w których udział wzięły jednostki organizacyjne Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Katowicach tj. Punkty Pośrednictwa Pracy z Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór i Chorzowa, Młodzieżowe Centrum Kariery z Radzionkowa oraz Młodzieżowe Biuro Pracy z Katowic.

Jednostki OHP zaprezentowały oferty pracy stałej, krótkoterminowej i sezonowej. Pośrednicy pracy i doradca zawodowy promowali także działalność w zakresie świadczenia usług pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego dla osób zainteresowanych pracą i planowaniem ścieżki rozwoju. Rozdawano ulotki informacyjne z danymi adresowymi i zakresem działań jednostek organizacyjnych Centrum.

Targi otworzyła p. Krystyna Wyciślok, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich wraz z prezydentem miasta p. Sławą Umińską-Duraj i z-cą prezydenta p. Krzysztofem Turzańskim. W Targach wzięli udział wystawcy, zarówno z terenu powiatu tarnogórskiego, jak również Bytomia oraz całego województwa śląskiego. Targi Pracy adresowane były przede wszystkim do osób poszukujących pracy z Piekar Śląskich i miast ościennych.

Organizatorem przedsięwzięcia był PUP w Piekarach Śląskich.

Autor: Edyta Monasterska-doradca zawodowy MCK Radzionków.


Web Content Display Web Content Display