Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Inspirujące kanały o motoryzacji na YouTubie

2022-11-17

Chcesz zostać mechanikiem samochodowym? Interesujesz się motoryzacją? Sprawdź, jakie kanały na YouTubie mogą być źródłem wiedzy i inspiracji.

Youtube to źródło rozrywki, ale i darmowej wiedzy. Dziś przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie kanałów o tematyce motoryzacyjnej (kolejność przypadkowa).

 

Moto Doradca

Waldek prowadzi jeden z największych (w Polsce) kanałów motoryzacyjnych na Youtubie. Z branżą motoryzacyjną związany jest od lat. Na kanale znaleźć można poradniki, ciekawostki, testy samochodów i wiele innych ciekawych treści.

 

 

 

 

Miłośnicy czterech kółek – zrób to sam

Inspirujący kanał dla wszystkich motomaniaków. Znaleźć tam można m.in. warsztatowe eksperymenty, filmy z serii „zrób to sam/zdiagnozuj/napraw” oraz „mechanika dla laika”.

 

 

 

 

Saturday Car Fever

To kanał z niezależnymi testami samochodów. Prowadzony jest przez Mateusza, który jest zakręcony na punkcie czterech kółek. Motoryzacja to jego pasja, którą chce dzielić się z innymi.

 

 

 

 

Profesor Chris

Na kanale obejrzeć można nietuzinkowe filmy o tematyce motoryzacyjno-warsztatowej. Śmiesznie, ale z morałem? Zdecydowanie takie treści znaleźć można u Profesora Chrisa.

 

 

 

 

Moto z innej perspektywy

To część projektu „Historie z charakterem”. Jeśli masz ochotę poznać niesamowite historie dotyczące motoryzacji, to koniecznie zajrzyj na kanał Moto z innej perspektywy.

 

 

 

 

Zestawienie przygotowała: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron