Twoja kariera Twoja kariera

 • 08.02.2023

  Jak zmienić zawód? 3 rzeczy, o których musisz pamiętać
  Czy zawód który wykonujesz na pewno daje ci satysfakcję? A może nie widzisz już dla siebie perspektyw w obecnej pracy? Nie ma sensu robić tego, czego nie chcesz, nawet jeśli jesteś w tym dobry. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się jak się przebranżowić i zmienić zawód.

 • 31.01.2023

  Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę? Wywiad z doradczynią EURES
  O czym pamiętać, planując pracę za granicą? Jak może w tym pomóc sieć EURES? Co to są dokumenty Europass? Odpowiada Agnieszka Kruszewska – wieloletnia doradczyni EURES w Podlaskiej Komendzie Wojewódzkiej OHP oraz jedna z inicjatorek projektu EURES Go Further.

 • 18.01.2023

  Zawody przyszłości, czyli kto znajdzie pracę za 10-20 lat?
  Zawodami przyszłości możemy określić te profesje, w których w perspektywie bliższej (5-10 lat) lub bardziej odległej (10-30 lat) prawdopodobnie będą generowane miejsca pracy. Sprawdź, jakie to będą zawody – może warto związać swoją przyszłość z którąś z tych branż?

 • 28.12.2022

  5 korzyści z EURES. Sprawdź, jak mogą ci pomóc Europejskiej Służby Zatrudnienia
  Europejskie Służby Zatrudnienia EURES to sieć wspierająca przepływ pracowników między krajami Europy. Dzięki niej możesz znaleźć pracę w państwach UE i EFTA, rozpocząć swoją zagraniczną karierę i nabyć nowe umiejętności.

 • 27.12.2022

  Czy maszyny zastąpią człowieka? Nowe trendy na rynku pracy
  Czy to możliwe, że w przyszłości większość pracy wykonywanej w tej chwili przez ludzi, będą wykonywać maszyny? Czy trzeba się obawiać cyfryzacji i automatyzacji? Sprawdźcie w naszym tekście.

 • 09.12.2022

  Młodzieżowe Biuro Pracy pomaga w znalezieniu zatrudnienia
  Szukasz pracy dorywczej lub stałej na czas wolny od zajęć szkolnych, weekendy lub ferie? Rozpoczynasz swoją karierę zawodową i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Odwiedź Młodzieżowe Biuro Pracy!

 • 05.12.2022

  Praca dorywcza przed Świętami
  Okres przedświąteczny to nie tylko ubieranie choinki, kupowanie prezentów i robienie zakupów. To również doskonała okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy i podreperowania domowego budżetu.

 • 29.11.2022

  Wojska Obrony Terytorialnej - praca, pasja czy nowy zawód?
  Wojska Obrony Terytorialnej są piątym rodzajem Sił Zbrojnych RP. Ich misją jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności w czasie trwania konfliktu zbrojnego, jak również podczas klęsk żywiołowych czy katastrof.

 • 23.11.2022

  Ranking zawodów przyszłości
  Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać, by był dobrze płatny i zapewnił ci dostatnią przyszłość? A może nurtuje cię, jaki kierunek kształcenia obrać, żeby z rynku pracy nie wyparły cię nowe technologie?

 • 23.11.2022

  Dobry zawód bez studiów. Jak go zdobyć?
  Zdobycie konkretnego zawodu może zdecydowanie ułatwić wejście na rynek pracy. Coraz częściej samo ukończenie studiów (przynajmniej na niektórych kierunkach) nie gwarantuje dobrej pracy. Czy można mieć dobry zawód bez studiów? Sprawdź.

 • 17.11.2022

  Inspirujące kanały o motoryzacji na YouTubie
  Chcesz zostać mechanikiem samochodowym? Interesujesz się motoryzacją? Sprawdź, jakie kanały na YouTubie mogą być źródłem wiedzy i inspiracji.

 • 04.11.2022

  Inspirujące kanały o fryzjerstwie na YouTubie
  Interesujesz się fryzjerstwem? A może kształcisz się w zawodzie fryzjera? Sprawdź, jakie kanały o fryzjerstwie na YouTubie warto znać – być może znajdziesz ciekawą inspirację do nauki lub pracy.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11