Twoja kariera Twoja kariera

 • 29.09.2023

  Planowanie swojego rozwoju zawodowego. Metoda małych kroków
  Chcesz zaplanować swój rozwój zawodowy? Nie od dziś wiadomo, że najtrudniej jest zacząć. Sprawdź, jak zrobić to metodą małych kroków.

 • 20.09.2023

  Gdzie po dotacje na firmę w 2023 roku?
  Myślisz o założeniu własnej firmy, ale brakuje ci części potrzebnej kwoty na start? Sprawdź w naszym tekście, jakie są możliwości otrzymania bezzwrotnych środków na prowadzenie działalności. Przy okazji przeczytasz kilka refleksji na temat prowadzenia własnej firmy.

 • 29.08.2023

  Kompetencje przyszłości – sprawdź, jakie warto rozwijać
  Rozwój nowych technologii i postęp cywilizacji powodują zmiany na rynku pracy oraz konieczność dostosowanie naszych umiejętności i kwalifikacji do nowych trendów. Pracodawcy stawiają coraz bardziej wygórowane oczekiwania co do kompetencji swoich pracowników i kandydatów do pracy. Jakie kompetencje okażą się tymi przyszłościowymi?

 • 09.08.2023

  Praca sezonowa – zobacz popularne branże
  Wakacje to czas relaksu i zbierania sił do działania w drugim półroczu. Jedni się opalają, nabierając wakacyjnego koloru, drudzy prężnie poszukują pracy sezonowej, aby dorobić do domowego budżetu oraz zdobyć cenne doświadczenie na przyszłość.

 • 11.07.2023

  Wakacje – czas na pierwsze doświadczenia zawodowe
  Lato w pełni. Część z was zapewne wyjeżdża, część chce nadrobić spotkania ze znajomymi, inni pragną po prostu się wyspać i „zresetować” umysł. Są też osoby, które po raz pierwszy chcą zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robiły… Więc może czas na pierwsze doświadczenia zawodowe?

 • 28.06.2023

  Portale, na których warto szukać pracy
  Szukanie pracy to długi i czasem frustrujący proces, który nie zawsze kończy się sukcesem. Jeśli chcesz znaleźć pierwszą pracę lub zmienić zawód, wyszukiwarki ofert pracy pomogą ci znaleźć ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

 • 21.06.2023

  Krawiec – zaginiony zawód czy zawód przyszłości?
  Czy krawiectwo może stać się zawodem przyszłości i czy wybierając je, można odnieść sukces? Po odpowiedź na to pytanie zwróciliśmy się do młodzieży uczącej się tego zawodu, czynnych krawców oraz do osób szyjących amatorsko.

 • 16.06.2023

  Praca dla nieletnich – gdzie szukać ofert?
  Jesteś nastolatkiem i szukasz pracy? Podpowiemy, jak to zrobić!

 • 15.06.2023

  Praca dla nieletnich – co warto wiedzieć?
  Masz pomiędzy 15 a 18 lat i chcesz pracować? Jako nieletni według kodeksu pracy będziesz pracownikiem młodocianym. Sprawdź, jakie prawa będą ci przysługiwać.

 • 14.06.2023

  3 sposoby na skuteczne szukanie pracy na wakacje
  Jesteś uczniem i chcesz dorobić w wakacje? Sprawdź 3 sposoby, które pomogą ci znaleźć odpowiednią ofertę.

 • 01.06.2023

  OZE – zielona transformacja i zmiany na rynku pracy
  Przechodzenie na zieloną energię prowadzi do utworzenia wielu nowych miejsc pracy. Według badań opracowanych przez różne międzynarodowe instytucje w ubiegłym roku liczba miejsc pracy w sektorze energii odnawialnej sięgnęła ponad 12,5 mln, a do 2050 roku miejsc może być nawet 42 mln!

 • 30.05.2023

  Praca na produkcji – plusy i minusy
  Młodzi ludzie często zastanawiają się, gdzie skierować swoje kroki na początku drogi zawodowej. Jedną z możliwości jest praca na produkcji, gdzie zazwyczaj nie jest wymagane doświadczenie ani konkretne wykształcenie.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11