Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Młodzieżowe Biuro Pracy pomaga w znalezieniu zatrudnienia

2022-12-09

Szukasz pracy dorywczej lub stałej na czas wolny od zajęć szkolnych, weekendy lub ferie? Rozpoczynasz swoją karierę zawodową i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Odwiedź Młodzieżowe Biuro Pracy!

Czy warto w młodym wieku zdobyć doświadczenie zawodowe? Zdecydowanie tak! Podjęcie pracy ma bardzo dużo plusów. Przede wszystkim zarobisz swoje pierwsze pieniądze, zdobędziesz kwalifikacje zawodowe, sprawdzisz swoje umiejętności w praktyce oraz staniesz się bardziej odpowiedzialny i samodzielny.

Zatem jeżeli szukasz pracy i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, zgłoś się do Młodzieżowego Biura Pracy!

 

Czym zajmuje się MBP?

Młodzieżowe Biuro Pracy to jednostka Ochotniczych Hufców Pracy, która wspiera młodych ludzi na lokalnym rynku pracy. Zajmuje się realizacją pośrednictwa pracy w kraju oraz za granicą w ramach sieci EURES. Pomaga młodzieży w zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych.

 

Jakie oferty można otrzymać w MBP?

Młodzieżowe Biuro Pracy posiada oferty pracy dorywczej, krótkoterminowej i stałej, w różnych branżach i zawodach, skierowane do młodych osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową, nie mają doświadczenia zawodowego, dużych kwalifikacji i umiejętności.

Usługi pośrednictwa pracy prowadzone są bezpłatnie.

 

Jak wygląda wizyta w MBP?

Podczas wizyty w Młodzieżowym Biurze Pracy uzgodnisz wraz z pośrednikiem pracy, jakie są twoje plany dotyczące wymarzonej pracy oraz oczekiwania i potrzeby w stosunku do warunków zatrudnienia. Zdobędziesz szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert pracy oraz otrzymasz kontakt do pracodawców na wybrane oferty pracy.

Pośrednik pracy udzieli ci też informacji na temat metod i sposobów poszukiwania pracy oraz perspektyw podwyższenia kwalifikacji zawodowych.

 

Wszystkie aktualne oferty pracy stałej i krótkoterminowej możesz znaleźć na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl.

 

Pamiętaj, że warto zdobywać doświadczenie zawodowe już w młodym wieku! Korzystaj ze wsparcia Młodzieżowego Biura Pracy!

 

Autor: Anna Zaremba, pośrednik pracy, CEiPM w Białymstoku


Widok zawartości stron Widok zawartości stron