Czas wolny Czas wolny

 • 02.01.2017

  Robię wiele rzeczy na raz. Wywiad z blogerką i uczestniczką hufca pracy
  Domena Wolf, a raczej Dominika Jarosz, to bardzo sympatyczna, młoda dziewczyna. Wśród rówieśników wyróżnia się niezwykłą jak na nastolatków pasją: uwielbia czytać książki. Ostatnio pisze też o nich na swoim blogu.

 • 29.12.2016

  Wampir energetyczny? Uciekaj ile sił w nogach!
  Gwarantuję Wam, że większość z nas jest ofiarami takich wampirów. Jeżeli po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeni, osłabieni, nie mamy chęci do życia to znak, że zostaliśmy ofiarami wampirów energetycznych.

 • 10.11.2016

  Jaka jest współczesna młodzież? Zobacz naszą infografikę
  Z okazji Dnia Młodzieży, który przypada 10 listopada, postanowiliśmy poznać bliżej współczesną młodzież. Poznajcie ją z nami!

 • 18.10.2016

  Top 5 książek dla przyszłych fryzjerów
  Chcesz zostać fryzjerem, a może już uczysz się tego zawodu? Interesujesz się fryzjerstwem albo pielęgnacją włosów? Dziś chcielibyśmy zaproponować Wam książki o tej tematyce.

 • 05.10.2016

  Przestań być niewidzialny w tłumie
  Czy coś jest ze mną nie tak, że nie należę do najfajniejszej paczki w szkole? Co mają inni, czego nie mam ja? Jak to zrobić, żeby w nowej szkole znaleźć nowych znajomych? Jeśli chociaż raz zadałeś sobie takie pytanie, ten artykuł jest dla ciebie.

 • 30.09.2016

  Zostań świadomym dawcą szpiku
  Dla Ciebie to niewiele, a dla kogoś może oznaczać szansę na życie!

 • 14.09.2016

  Bezinteresowność – czy potrafisz pomóc?
  Jak w praktyce wygląda bezinteresowna pomoc? Czy nie uważasz, że w życiu każdego nastolatka powinno się znaleźć miejsce na bezinteresowną pomoc? Można to robić na różne sposoby – przez gest lub zachowania w stosunku do osób starszych, schorowanych czy dotkniętych biedą, przez wyjście z dziadkami po zakupy, przez pomoc koledze w odrabianiu w lekcji.

 • 12.09.2016

  Zacznij żyć w realu!
  Zasłyszany dialog między nastolatkiem i jego ciocią: - Jesteś aktywny? - Pewnie, że tak. Jak wszyscy. - Jak to możliwe, skoro są wakacje, a podwórka i boiska świecą pustkami? - Bo jestem aktywny online. Dodaję fotki, komentuję, czatuję, udzielam się na forach, gram w sieci. To mało?

 • 09.09.2016

  Dlaczego warto wsiąść na rower
  Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. A korzyści, jakie daje jazda na rowerze, jest dość sporo. Dlatego warto w związku z nowym rokiem szkolnym pomyśleć o zamianie autobusu czy samochodu rodziców na rower.

 • 07.09.2016

  Od marzeń do ich realizacji
  Wyobraź sobie piękny słoneczny poranek, w którym świat wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Otwierasz oczy, jesteś wyspany i tryskasz dobrym humorem. Wszystko podąża w dobrym kierunku, a rzeczywistość nabiera coraz piękniejszych barw. Po jakimś czasie znajdujesz się w miejscu, o którym zawsze marzyłeś.

 • 18.08.2016

  Książki z wakacyjną miłością w tle
  Wakacje powoli dobiegają końca. We wspomnieniach pozostaną odbyte podróże i miło spędzone chwile. Letni czas sprzyja zauroczeniom. Dlatego dziś, u schyłku wakacji, mamy dla Was kilka propozycji książek z wakacyjną miłością w tle!

 • 12.08.2016

  Rusz się i zrób coś!
  Czy kiedykolwiek pomyślałeś, żeby zrobić coś pożytecznego dla osób ze swojego otoczenia? Jeśli tak – to świetnie! Jeśli nie – przeczytaj ten tekst, może zainspiruje cię do zrobienia czegoś fajnego!

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14