Im się udało Im się udało

 • 28.12.2021

  Droga do bycia dobrym fachowcem
  Norbert jest absolwentem Hufca Pracy 15-3 w Koninie. W ramach nauki w Ochotniczych Hufcach Pracy realizował naukę i praktykę w zawodzie stolarza. Wybór tej profesji nie był przypadkowy – Norbert od zawsze pasjonował się rzeźbieniem w drewnie.

 • 02.12.2021

  Zawód #mechaniczka – historia Pauliny
  Czasem niestandardowe zainteresowania pomagają w przełamywaniu stereotypów. Tak było w przypadku Pauliny, uczestniczki Hufca Pracy w Nysie, która od trzech lat jest uczennicą szkoły branżowej i praktykantką w jednym z nyskich zakładów mechaniki pojazdowej.

 • 05.11.2021

  Przygoda zawodowa inwestycją w przyszłość. Historia Patryka
  Patryk Orlon, absolwent Hufca Pracy w Giżycku i uczestnik projektu „Inwestycja w przyszłość – Postaw na sukces” w rozmowie z Andrzejem Brzozowskim w Radiu ESKA Olsztyn News opowiedział o stażu w hiszpańskiej restauracji.

 • 20.10.2021

  Przepis na sukces – historia Karola
  Karol Walko swoją przygodę z Hufcem Pracy 1-63 w Strzelinie rozpoczął w 2013 roku. Już wtedy ze szkołą było mu nie po drodze, ale za to miał głowę pełną pomysłów na własny biznes w przyszłości i ogromną miłość do gotowania. Sprawdźcie, jak potoczyły się jego losy.

 • 16.08.2021

  Wywiad z Maćkiem – absolwentem HP w Gdyni
  Maciek Gawidziel jest młodym, sympatycznym i ambitnym człowiekiem. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu pracodawcy, u którego odbywał praktyki zawodowe jako sprzedawca, a także opiece wychowawczej ze strony 11-12 Hufca Pracy w Gdyni, w 2018 roku ukończył z dobrym wynikiem Gimnazjum dla Dorosłych.

 • 06.08.2021

  Zainwestował w przyszłość. Historia Jakuba
  Jakub Ryś, uczestnik projektu „Inwestycja w przyszłość – Postaw na sukces” w rozmowie z Andrzejem Brzozowskim w Radiu ESKA Olsztyn News opowiedział o swojej przygodzie zawodowej, pasji i planach na przyszłość.

 • 28.07.2021

  Od OHP do własnego salonu fryzjerskiego
  Pan Radosław Włodarczyk od kilkunastu lat prowadzi własny salon fryzjerski Fryzjernia Włodarczyk w Łodzi oraz kształci kolejnych fryzjerów – jego zakład właśnie opuszcza pierwsza absolwentka. Ale od czego się zaczęło?

 • 23.06.2021

  Pasja często rodzi się przez przypadek - historia Patryka
  Patryk Pasierb to absolwent Hufca Pracy 5-16 w Sieradzu. Ten skromny, sympatyczny chłopak szybko dał się poznać jako człowiek pracowity i ambitny, a z czasem także jako aktywny uczestnik naszego hufca.

 • 15.06.2021

  Konsekwentnie do celu – historia Justyny
  Młodzi ludzie często nie planują swojej przyszłości. Powinien przyjść jednak taki moment, by zastanowić się nad tym, co może sprawiać ci największe satysfakcję. Warto wyznaczać swoje cele zawodowe i spełniać marzenia, tak jak to udaje się Justynie, absolwentce ze szczecineckiego Hufca Pracy.

 • 18.05.2021

  Fryzjerstwo – moja pasja. Wywiad z Łukaszem Sołtysem
  Łukasz Sołtys to uczestnik OSiW Zielona Góra, uczeń III klasy Szkoly Branżowej I stopnia nr 1 ZSPiKZ w Zielonej Górze, który w tym roku kończy naukę w zawodzie fryzjer.

 • 29.04.2021

  Spełniając swoje trenerskie marzenia - historia Daniela
  Daniel to absolwent Hufca Pracy, który uczęszczał do Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. W trakcie nauki zdobył kwalifikacje elektryka i dziś pracuje w tym zawodzie u pracodawcy, u którego się kształcił. Po pracy oddaje się zaś swojej największej pasji, jaką jest piłka nożna.

 • 27.04.2021

  Instruktor Zumby – historia absolwenta
  Każdy z nas ma jakiś cel, do którego dąży – idzie do przodu, chce być doskonały w tym, co robi. Inwestowanie w siebie, spełnianie marzeń daje nam poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13