Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ECAM

Elektroniczne Centrum Aktywizacji Młodzieży (ECAM) to platforma dla młodych ludzi poszukujących pracy, mających trudności w nauce lub problemy z funkcjonowaniem w swoim środowisku.

ECAM to system teleinformatyczny prowadzony przez Ochotnicze Hufce Pracy, dzięki któremu możesz otrzymać konkretne informacje o tym, gdzie znajduje się najbliższa jednostka OHP, która może udzielić ci pomocy w zakresie edukacji czy zatrudnienia. Jest to usługa, która powstała w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”, dzięki środkom finansowym Unii Europejskiej pochodzącym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kiedy skontaktujesz się z konsultantem ECAM, dzwoniąc pod numer 19524 (płacisz jak za połączenie lokalne):

  • uzyskasz najważniejsze informacje o możliwościach kształcenia i podnoszenia umiejętności zawodowych,
  • w razie potrzeby zostaniesz skierowany do odpowiedniej jednostki OHP, która może udzielić ci profesjonalnego doradztwa zawodowego i pomóc w znalezieniu pracy.

Kontakt możesz nawiązać również poprzez formularz zamieszczony na tej stronie.

Celem Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży jest ułatwienie Ci skorzystania z możliwości, jakie proponują Ochotnicze Hufce Pracy w zakresie twojej działalności na rynku pracy, edukacji, zawodowego doszkalania i informacji o zawodach, a także funkcjonowania w twoim środowisku społecznym, jeśli tego właśnie będziesz potrzebować.

ECAM to projekt skierowany do młodzieży (szczególnie osób w wieku 15-25 lat), ich rodziców i opiekunów, a także pracodawców.

O nas O nas