Публикатор Публикатор

Назад

Międzygminne Targi Przedsiębiorczości w Pasymiu - 9-10.09.2016

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie zaprasza w dniach 9-10 września 2016r. na „Międzygminne Targi Przedsiębiorczości” w Pasymiu. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Gmina Pasym.

Główną ideą organizowanych Targów jest promocja lokalnych przedsiębiorców w kraju i zagranicą, prezentacja usług, wyrobów na jak najszerszym forum odbiorców.

Kolejnym celem zorganizowanych Targów jest aktywna promocja gmin powiatu szczycieńskiego poprzez prezentację potencjału inwestycyjnego w różnych obszarach aktywności gospodarczej. Tego typu przedsięwzięcia to ważny impuls w kierunku aktywizacji środowiska, wyjścia z obszaru stagnacji gospodarczej oraz zachęcenia inwestorów do inwestowania w gminach.

W ramach wydarzenia OHP jako oficjalny partner Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości zaprezentuje swoją ofertę komplementarnych usług rynku pracy skierowanych do młodzieży wymagającej wsparcia na rynku pracy. Specjaliści Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie oraz Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Szczytnie zaprezentują między innymi: oferty pracy, ofertę kursów i szkoleń oraz projekty rynku pracy OHP.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Patronat medialny Oddział Telewizji Polskiej S.A. w Olsztynie oraz Radio Olsztyn.


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента