Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Aga poleca książki idealne na lato

Wakacje trwają w najlepsze. Niezależnie od tego, gdzie je spędzacie, dobrą książkę zawsze warto mieć przy sobie.

Wakacjobook_1160.jpg

Dziś mamy dla was trzy propozycje.

„Uziemieni” Tanya Byrne, Holly Bourne i inni

„Uziemieni” to opowieść o przyjaźni, zakrętach losu, walce o marzenia i wchodzeniu w dorosłość.

Siedem autorek, siedmiu różniących się zarówno charakterem, jak i statusem społecznym bohaterów, jedna winda i jedno przełomowe spotkanie. Jeśli jesteście ciekawi, co z tego wyniknie, koniecznie sięgnijcie po książkę „Uziemieni”.

„Strażnik” Paulina Hendel

„Strażnik” to pierwsza część cyklu Zapomniana księga. Ta postapokaliptyczna powieść pełna jest mrocznych niespodzianek i odwołań do wierzeń słowiańskich.

Głównym bohaterem jest nastoletni Hubert, który przyjeżdża z klasą na wycieczkę do Paryża. W pewnym momencie dochodzi do eksplozji, a ranny chłopak budzi się w Polsce. Musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i rozwikłać tajemnicę swojej przeszłości. Czy mu się to uda?

„Początek wszystkiego” Robyn Schneider

Ezra Faulker był gwiazdą szkoły i tenisistą. Wypadek samochodowy zmienił jego życie o 180 stopni. Dziewczyna zostawiła go dla jego najlepszego przyjaciela, a kariera sportowa legła w gruzach. I wtedy na jego drodze pojawia się Cassidy Thorpe – dziewczyna, która chwyta każdą chwilę i nie boi się wyzwań. Cassidy wciąga Ezrę do swojego świata, w którym chłopak będzie miał szansę odnaleźć się na nowo.

Na którą książkę się skusicie?

Pięknego lata i udanego wakacyjnego wypoczynku!

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron