Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Trzy książki na letnie dni i nie tylko

Jak wybrać najlepsze książki na lato? Skorzystajcie z naszych propozycji.

eBook_Slider.jpg

„Jedyne takie miejsce” – Klaudia Bianek

Lena i Alan to przyjaciele z dzieciństwa. Spotykają się ponownie po 10 latach. Chłopak nie spodziewa się, jak wiele zmieniło się w życiu dziewczyny. Osiemnastoletnia Lena jest mamą dwuletniego chłopca. Wszystko to, czego doświadczyła w młodym wieku, spowodowało, że jest nieufna i zamknięta w sobie. Czy przyjaźń Leny i Alana ma szansę zaistnieć na nowo? Jak bardzo zmienił się chłopak? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, sięgnijcie po „Jedyne takie miejsce”.

„Miasto snów” – Adam Faber

„Miasto snów” to pierwsza część cyklu Krew Ferów. Główną bohaterką jest March Sky, zwykła dziewczyna, która ma jedną przyjaciółkę oraz masę problemów w szkole. Do tego wszystkiego ktoś ją śledzi. Tajemniczy chłopak pojawia się wszędzie tam, gdzie nie powinien. Mroczne sekrety magicznej krainy, intrygi, walka ze stworzeniami nie z tego świata. To wszystko znajdziecie w książce „Miasto snów”.

„Zagubieni” – Kevin Wignall

„Zagubieni” to historia grupy nastolatków, którzy cudem przeżyli katastrofę lotniczą. Niebezpieczeństwa czyhają wszędzie – zwierzęta, owady, bezlitosny upał. Czy nastolatkom uda się przetrwać w dżungli? Sprawdźcie sami.

Pięknego i zaczytanego lata, pełnego niezapomnianych chwil!

 

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron