Twoja kariera Twoja kariera

  • 18.08.2020

    Pierwsze CV krok po kroku
    Chcesz podjąć pracę? Udało ci się znaleźć ofertę, która cię zainteresowała? Czas przygotować swoje CV. Sprawdź, jak stworzyć pierwsze CV krok po kroku.

  • 10.08.2020

    Zawód: ratownik górski
    Kim jest ratownik górski i jak nim zostać? Sprawdź, czytając nasz artykuł.

  • 03.08.2020

    Jak zarabiać na hobby? Zobacz, co radzą youtuberzy
    Masz ciekawe hobby i chciałbyś na nim zarabiać? Nie wiesz, od czego zacząć? Przedstawiamy kilka ciekawych filmów dostępnych na YouTubie, które wprowadzą cię w tajniki spieniężania swojej pasji.

  • 29.07.2020

    Wakacje – czas rozwoju osobistego
    Dla większości z nas wakacje to czas, który kojarzy się z odpoczynkiem i relaksem. Jednak część osób korzysta z tego okresu w inny sposób – zdobywając nowe doświadczenia zawodowe lub intensywnie rozwijając swoje umiejętności i pasje.

  • 01.07.2020

    Podjęcie pracy w młodym wieku – czy to dobry pomysł?
    Zastanawiasz się, czy warto szukać pracy w młodym wieku? Czy będzie to miało duży wpływ na twoją karierę zawodową w przyszłości?

  • 25.06.2020

    Specjalista od chmury - zawód przyszłości
    Specjalista od chmury – brzmi zagadkowo? To zawód, który już niedługo może być bardzo popularny, bo zapotrzebowanie firm na tego typu specjalistów ciągle wzrasta. Kim więc jest specjalista od chmury i co musi umieć? Może to zawód właśnie dla ciebie?

  • 18.06.2020

    Pomoc doradcy zawodowego w wyborze zawodu
    Do jakiej szkoły się wybierasz? Jaki zawód chciałbyś zdobyć? Kim chcesz zostać w przyszłości? Te i podobne pytania często zadawane są przyszłym absolwentom szkoły podstawowej czy liceum. Młodzi ludzie stoją przed trudnym wyborem, bo nierzadko mają dużo własnych pomysłów i planów na przyszłość lub zupełny brak wizji swojej kariery.

  • 04.06.2020

    Kursy online – w czasie epidemii i nie tylko
    Nadmiar czasu w czasie pandemii koronawirusa? Spożytkuj go na coś, co wzbogaci twoje kompetencje i umiejętności, a tym samym zwiększy szanse na rynku pracy, na którym obecnie coraz trudniej o dobrą ofertę pracy.

  • 20.05.2020

    Doradztwo wirtualne jako nowa forma pomocy
    W dobie internetu wartościową poradę odnośnie przyszłej szkoły lub wyboru zawodu można uzyskać online. Przeczytajcie, dlaczego czasem warto korzystać z takiej formy doradztwa zawodowego.

  • 12.05.2020

    Czy każdy musi mieć studia?
    "Idę na studia, bo każdy je ma" - czy ten tekst nie brzmi znajomo? W ciągu ostatnich kilku lat utarło się stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach wypada mieć studia. Tylko czy każdy się do tego nadaje? Może lepiej zaplanować swoją przyszłość świadomie?

  • 08.04.2020

    Ucząc młodzież zawodu, trzeba ją poznawać - wywiad z panem Dariuszem Ladwińcem
    Pan Dariusz Ladwiniec to kucharz pracujący w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Niezwykle pozytywny i zaangażowany w swoją pracę instruktor nauki zawodu w OHP. W wywiadzie opowiedział nam o pracy z młodzieżą oraz wrażeniach z programu „8 wspaniałych”, w którym wystąpił razem z uczestnikami OHP.

  • 17.03.2020

    Jak zaplanować karierę, by osiągnąć sukces zawodowy?
    Refleksja i poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Kim będę za 5, 10 i 15 lat?” to początek planowania własnej kariery zawodowej. Kluczem do skutecznego jej rozwijania są konkretne cele zawodowe, ambicja oraz pewność, co chce się w życiu robić.

  • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17