Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

10 nowości na Netflix – seriale i filmy dla młodzieży

2021-01-13

Co nowego w styczniu na Netfliksie, jeśli chodzi o propozycje dla nastolatków? Sprawdźcie nasze zestawienie seriali i filmów, które już się pojawiły lub pojawią się wkrótce na popularnej platformie filmowej.

Niektóre pozycje są już dostępne, inne dopiero będą miały swoją premierę. Sprawdźcie krótkie opisy i zwiastuny – może znajdziecie coś dla siebie?

Jako redakcja polecamy „Jezioro marzeń” – mamy do niego ogromny sentyment, bo to serial z naszej młodości!

 

FILMY

 

Niekończąca się miłość

Pełen pasji dramat z 1981 roku. Wegług fanów filmu na forach: klasyk, który trzeba znać! Ojciec 15-letniej Jade zabrania jej chłopakowi, siedemnastoletniemu Davidowi, wstępu do ich domu. David zaczyna mieć obsesję na punkcie Jade.

 

 

Full out 2

Druga część filmy o perypetiach młodej gimnastyczki. Stawką w grze jest mistrzostwo, więc Chayse i jej drużyna gimnastyczna szukają pomocy u lokalnej tancerki, która ma nauczyć zawodniczki, jak powinny się poruszać.

 

The walk. Sięgając chmur

Prawdziwa historia Philippe'a Petita, który w 1974 roku odbył nielegalny i śmiertelnie niebezpieczny spacer po linie pomiędzy wieżami World Trade Center.

 

 

Dwóch ojców (premiera 15 stycznia)

Pod nieobecność mamy nastolatka ucieka z będącej jej domem komuny hipisów i udaje się na poszukiwania ojca, które na zawsze odmienią jej życie.

 

 

‘Ohana: Najcenniejszy skarb (premiera 29 stycznia)

Rodzeństwo z Brooklynu spędza pełne przygód wakacje na hawajskiej wyspie O'ahu, gzie odkrywaj swoją rodzinną historię... oraz dawno zaginiony skarb.

 

 

A Cindrella Story

Nastoletnia Sam spotyka na dyskotece chłopaka swoich marzeń, po czym wraca do pracy w restauracji macochy. Czy zgubiony telefon połączy ją z jej księciem?

 

 

SERIALE

 

Jezioro marzeń (premiera 15 stycznia)

Serial z końca lat 90-tych, który naprawdę warto obejrzeć! Dawson, Joey, Pacey i Jen tworzą zgraną paczkę licealistów doświadczających cieni i blasków nastoletniego życia pełnego marzeń, pragnień oraz małych i wielkich dramatów. Wspaniałe role Katie Holmes i Michelle Williams. Sześć sezonów.

 

 

Cobra Kai

Nowy sezon serialu, który jest sequelem filmów z serii "Karate Kid". Kilkadziesiąt lat po turnieju, który odmienił ich życie, Johnny i Daniel znów rozpoczynają rywalizację.

 

 

Riveldale (nowy sezon 21 stycznia)

Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

 

Przeznaczenie: Saga Winx (premiera 22 stycznia)

Nastoletnie przyjaciółki poznają świat magii, rywalizacji i miłości, ucząc się panowania nad swoimi niecodziennymi mocami w wyjątkowej szkole z internatem.

 

 

 

Zestawienie przygotowała Joanna Buharewicz

 

Opisy filmów i seriali: Netflix

Zwiastuny: YouTube


Widok zawartości stron Widok zawartości stron