Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

5 inspirujących kanałów podróżniczych na YouTubie

2023-08-18

Wakacje jeszcze się nie skończyły. Jeśli lubicie podróże, skorzystajcie z zestawienia 5 inspirujących kanałów podróżniczych na YouTubie.

Busem Przez Świat

Ola, Karol i mała Gaja od 2009 roku podróżują po Polsce i świecie starym busem. Szukają miejsc nietypowych oraz takich, za którymi kryje się ciekawa historia. Na ich kanale znajdziecie także miejsca nieturystyczne, o których na próżno szukać informacji w zwykłych przewodnikach. Polecamy zwłaszcza serię „Podróże samochodowe po Polsce”.

 

 

 

Wędrowne Motyle

To kanał Ani i Marcina, którzy prowadzą także bloga o podróżowaniu gdziewyjechac.pl. Podróże to ich sposób na życie i praca. Na kanale poza informacjami praktycznymi, które mogą pomóc w planowaniu podróży, znajdziemy także wiele ciekawostek geograficznych i historycznych.

 

 

 

Gdzie Na Wycieczkę

Polska to kraj pełen turystycznych perełek. Jeśli szukacie inspiracji do podróżowania po kraju, to na kanale GdzieNaWycieczke na pewno ich nie zabraknie.

 

 

 

Amazing Poland Trip

Maciek podróżuje po Polsce szukając ciekawych miejsc. W jego vlogach znaleźć można wiele inspiracji na bliższe i dalsze podróże po kraju.

 

 

 

Przez Świat na Fazie

Dawid Fazowski podróżuje po Polsce i po świecie. My polecamy przede wszystkim serię filmów „Przez Polskę na Fazie”. Dobra zabawa gwarantowana.

 

 

 

Zestawienie przygotowała: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron