Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

5 sposobów na jesienną chandrę

Za oknem jesienna i niesprzyjająca aura? Dookoła ciebie prawie wszyscy nie w sosie? Szukasz sposobu na poradzenie sobie z nadciągającym z każdej strony złym nastrojem? Dziś zdradzamy 5 sposobów na jesienną chandrę!

5-sposobow-na-jesienna-chandre.jpg

Świeże powietrze i ruch

Najlepsza recepta na dobry humor? Dawka świeżego powietrza plus ruch. Aktywność fizyczna wyzwala endorfiny, które poprawiają nastrój. Zamiast więc szukać wymówek – po prostu – rusz się!

 

Ludzie

Wydaje ci się, że nie chcesz nikogo widzieć, bo masz podły nastrój? To błąd! Wyjdź z domu. Umów się ze znajomymi. Towarzystwo innych ludzi i spędzony z nimi czas poprawią ci nastrój. Nie wierzysz? Spróbuj!

 

Dobra książka lub film

Zamiast nudnych lektur, książek z top listy, które „koniecznie musisz znać”, przeczytaj coś, co poprawi ci nastrój. Nie masz ochoty na książkę? Wybierz film. Możesz obejrzeć go wspólnie ze znajomymi.

 

Muzyka

Zamiast smętów, które powodują, że chce ci się płakać, wybierz kawałki, które są energetyczne. Wstań z kanapy. Pośpiewaj. Potańcz. Nie umiesz? Umiesz! Śpiewać i tańczyć każdy może.

 

Rozgrzewający napój

Herbata, kawa, kakao, czekolada... Rozgrzewający napój to idealna opcja na chłodne jesienne dni. Dodaj do nich cynamonu, goździków, soku z malin… Eksperymentuj.

 

A przede wszystkim - uśmiechnij się, nawet na siłę, to naprawdę działa!

 

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron