Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

8 Wspaniałych – reality show TVP 1 we współpracy z OHP

2020-03-20

Dzięki współpracy Ochotniczych Hufców Pracy z Telewizją Polską w najnowszej produkcji TVP „8 Wspaniałych” zostały zawarte wątki dotyczące OHP.

Program został zrealizowany w lutym w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, a wytypowani pracownicy oraz wychowankowie OHP stanowili fachowe wsparcie dla głównych bohaterów programu.

Premiera programu odbędzie się w piątek, 20 marca, o godz. 20.35 w TVP1

W programie redaktor Marta Manowska pozna historie mężczyzn po przejściach. W kolejnych odcinkach będziemy obserwować ich zmagania z samym sobą, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Zobaczymy heroiczną walkę o odzyskanie pewności siebie, uświadomienie sobie swoich wad, samoakceptację, a w końcu wejście na drogę zmian. Zmian, które są konieczne, aby zacząć podążać drogą marzeń.

Są to zagadnienia spójne z elementami procesu wychowawczego OHP.

Promowanie działalności OHP

Współpraca z TVP to świetna szansa na wypromowanie działalności OHP oraz zaistnienie instytucji w szerszej świadomości społecznej, ponieważ udział Ochotniczych Hufców Pracy w przedsięwzięciu jest bezprecedensowy. Jego celem jest oczywiście zasygnalizowanie możliwości realizacji przysposobienia zawodowego prowadzonego przez OHP dla młodzieży z problemami w realizacji standardowego cyklu nauki.

Zapraszamy do oglądania. Pierwszy odcinek w piątek 20 marca 2020 roku o godz. 20:35 w TVP1, powtórki programu w niedzielę o godz. 17.30.

 

Żródło: https://ohp.pl/?page_id=22807

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron