Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Aga na tropie blogów podróżniczych

2021-06-28

Wakacje czas start! Pogoda dopisuje i oby tak zostało przez całe lato. To idealny czas na wakacyjne podróże, w których planowaniu pomocne będą blogi podróżnicze. Sprawdźcie, na jakie strony warto zajrzeć.

Chcę was zachęcić do odkrywania ciekawych miejsc w waszych okolicach i zapraszam na subiektywny przegląd ciekawych blogów podróżniczych.

Kliknijcie w nazwę bloga, żeby przejść do strony.

 

Polska po godzinach

Kasia i Tomek odkrywają Polskę po godzinach. Lubią aktywnie spędzać czas. Zwiedzają pieszo, rowerem, kajakiem. Na blogu dzielą się informacjami o ulubionych trasach i ciekawych szlakach. Podróżując zagłębiają się także w lokalne opowieści, poznając przy tym historię i kulturę danego miejsca/regionu.

 

Wszędobylscy

Ania, Adrian i Alicja to ekipa Wszędobylskich z Gdyni. Ich pasją są podróże. Na blogu znaleźć można praktyczne wskazówki dotyczące planowania podróży. Ciekawe zakątki, nieoczywiste atrakcje – to wszystko znajdziecie na blogu.

 

Ruszaj w drogę!

Kasia i Maciej piszą bloga o podróżowaniu po Polsce. Można śmiało powiedzieć, że ich blog to pozytywny przewodnik z pomysłami na wycieczki po naszym kraju. Promują polską turystykę i ciekawe miejsca w różnych zakątkach Polski.

 

 

My na szlaku

To blog prowadzony przez Angelikę, Maję i Mateusza. Kochają góry i podróże. Na blogu znaleźć można praktyczne porady, ciekawe historie, informacje o atrakcjach turystycznych i zabytkach.

 

Bartek w podróży

Na blogu Bartka znajdziecie informacje, które pomogą zaplanować podróże po Polsce. Jeśli chcecie wiedzieć, co warto zobaczyć oraz jakie miejsca i atrakcje warto odwiedzić – zajrzyjcie na bartekwpodrozy.pl.

 

Martyna Soul

Martyna to pasjonatka podróży. Z tej pasji powstał blog z piękną oprawą fotograficzną. Znaleźć tam można także gotowe plany podróży, przewodniki i poradniki. Jeśli interesujecie się fotografią to na blogu znajdziecie także wiele cennych porad fotograficznych.

 

 

Polskie szlaki

Autorką bloga jest Ania. Poszukuje turystycznych perełek. Na jej blogu podróżniczym znajdziecie relacje z wypraw po Polsce.

 

Hasające zające

To blog podróżniczy o górach i turystyce pisany przez Justi, Krystka oraz Radka, czyli podlasko-krakowską rodzinkę. Miłośnicy gór na pewno znajdą na blogu coś dla siebie.

 

Znaj kraj

Szymon jest turystą rowerowym i narciarskim. W większości podróży towarzyszy mu jego żona Ola. Jeśli lubicie rowerowe wycieczki to koniecznie zajrzyjcie na bloga.

 

 

Urlop w kraju

To strona, która powstała w ramach akcji #urlopwkraju. Blogerzy w trakcie podróży po Polsce stworzyli przewodniki po każdym z województw. To kopalnia wiedzy i inspiracji dla każdego, kto planuje odkrywać różne zakątki Polski.

 

Życzę wam cudownych wakacji i niezapomnianych podróży!

 

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron