Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Spędź aktywnie majówkę

Jak co roku, przed zbliżającym się majowym weekendem, zadajemy sobie pytanie: jak spędzić majówkę? Jeśli chcecie spędzić ją aktywnie, a nie przed telewizorem, zapoznajcie się z naszymi propozycjami.

majowka_1160.jpg

Wycieczki piesze i rowerowe

Tego rodzaju aktywności nie wymagają od nas większego nakładu pieniężnego i są świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu na łonie natury. Trzeba tylko rozejrzeć się po okolicy i może uda nam się odnaleźć ciekawe, nieznane dotąd miejsca. Wystarczy zainwestować trochę czasu i energię!

 

Rozrywka w mieście

Długi weekend to czas, kiedy organizowane są rożne festyny, koncerty i imprezy plenerowe. Plusem takich inicjatyw jest to, że z reguły są darmowe. Większe miasta proponują szeroki wachlarz atrakcji tj. darmowe wejście do muzeum czy galerii, co może być powodem do odwiedzenia miejsc, które z braku czasu i pieniędzy często omijamy. Dlatego z takiej okazji „grzech nie skorzystać"!

 

Spotkania w gronie znajomych

Majowe wieczory to wymarzony czas na ognisko i grillowanie. Majówka na świeżym powietrzu z bliskimi to pomysł na miłe spędzenie wolnego czasu.

Powiew świeżego powietrza popycha do realizacji marzeń wcześniej niezrealizowanych. Może to być skok na bungee, kolarstwo górskie albo po prostu spontaniczna wycieczka autostopem. Liczy się tylko dobry pomysł, a dobra zabawa gwarantowana!

 

Autor: Paulina Janik – Żabówka, wychowawca 6-32 HP w Limanowej


Widok zawartości stron Widok zawartości stron