Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Top 5 bestsellerów książkowych ostatnich miesięcy

Książki młodzieżowe mogą wciągnąć bez reszty. Przenoszą w inny świat. Mogą być też pełne miłosnych przygód. Jeśli zastanawiasz się jaką książkę wybrać, zapoznaj się z naszymi „Top 5 bestsellerów”, które zapowiadają się naprawdę obiecująco.

top-5-bestsellerow-ksiazkowych-1160.png

Historia miłosna

„Moje serce należy do Ciebie” Puleo Alessio

18-letni Alex chce zwrócić na siebie uwagę nowej uczennicy, Ylenii. Nie rozumie dlaczego dziewczyna trzyma go na dystans. Przychodzi jednak moment, gdy skrywająca tajemnicę Yelenia, poddaje się uczuciu. Alex jest pewien, że nic ich nie rozdzieli. Dowiaduje się jednak, że jego dziewczyna cierpi na ciężką i nieuleczalną wadę serca…

 

Ludzka psychika

„Margo” Fisher Tarryn

Margo nie przypomina typowej nastolatki. Żyje w omijanym przez ludzi ponurym miasteczku Bone. Dziewczyna trzyma się na uboczu. Swój dom nazywa „pożeraczem”, a przez matkę cierpiącą na depresję traktowana jest jak służąca. Wszystko zmienia się, gdy Margo poznaje chłopaka z sąsiedztwa Judah. Dzięki niemu powoli poznaje świat jakiego nie znała do tej pory. Gdy w okolicy ginie siedmioletnia dziewczynka Margo i Judah postanawiają rozpocząć własne śledztwo. Nie zdają sobie sprawy jaką cenę przyjdzie im za to zapłacić…

 

Książka inna niż wszystkie

„Zniszcz ten dziennik” Smith Keri

To książka dla tych, którzy chcą uruchomić swoją wyobraźnię i wyrazić emocje. Wypełniając dziennik można eksperymentować a zaproponowane zadania interpretować po swojemu. Każdy dziennik po wypełnieniu będzie jedyny i niepowtarzalny.

 

Fantastyka

„Osobliwy dom pani Perigrine” Riggs Ransom

To opowieść o domu sierot, który mieści się na tajemniczej wyspie. Mieszkały w nim w przeszłości tajemnicze dzieci. Jednym z nich był dziadek Jakuba. Pewnego dnia przybywa on na wyspę, by okryć historię domu i jego mieszkańców.

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” Joanne Kathleen Rowling

Opowieść ta inspirowana jest podręcznikiem dla uczniów Hogwartu. Magizoolog Newt Skamander przebywa w Nowym Jorku. Niestety ginie jego walizka. Magiczna walizka, z której uciekają fantastyczne zwierzęta. Krótki pobyt Newta w mieście się przedłuża i bohater musi uporać się z problemami.

 

Życzymy Wam miłej lektury!

 

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron