Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Top 5 nowości książkowych wartych przeczytania

Rozpoczęły się wakacje. Letnia pogoda nas rozpieszcza. Jeśli w wolnym czasie będziecie mieli ochotę na książkę, możecie wybrać coś z listy wartych przeczytania nowości książkowych.

top5-nowosci-ksiazkowych-wartych-przeczytania.png

Fantastyka

„Ostatni mag” Lisa Maxwell

Nowy Jork i Manhattan. Magini obdarzeni nadprzyrodzoną mocą, którzy ukrywają swoją tożsamość. Krawędź (bariera energetyczna, której przekroczenie grozi utratą mocy) stworzona przez Zakon. Nastoletnia Esta, która potrafi cofać się do przeszłości i niezauważona wykradać magiczne przedmioty. To przed nią stoi nie lada wyzwanie. Musi przenieść się do roku 1902 i ukraść prastarą Księgę. Czy uda się jej ocalić swoją przyszłość?

 

Łamigłówki

„Łamigłówki. Rubik’s. Kostka Rubika”

Kostkę Rubika znają chyba wszyscy. Tym razem wykorzystano ją do stworzenia 60 łamigłówek o różnych poziomach trudności. Labirynty, kostkowe sudoku, obliczenia… Jeśli lubicie łamigłówki to ta książka jest idealną propozycją na fajne spędzenie wolnego czasu.

 

Psychologiczny thriller

„Zabójcze lato” Juno Dawson

„Zabójcze lato” to wciągający psychologiczny thriller. Janey w niejasnych okolicznościach ginie w czasie balu maturalnego. Większość osób uważa, że popełniła samobójstwo, rzucając się z klifu. Do czasu… Upalne lato, rodzinny dramat i oszustwo. Emocje w trakcie czytania tej książki gwarantowane.

 

Coś innego

"Fantastyczny świat" Keri Smith

Marzycie czasem, by uciec daleko stąd? Zastanawiacie się jak mógłby wyglądać według was świat idealny? Teraz możecie wykreować własny fantastyczny świat! Użyjcie wyobraźni i wykonujcie zadania. A potem? Wykorzystajcie gotowe dzieło.

 

Historia miłosna

„99 dni lata” Katie Cotugno

Molly, Patrick i Gabe. Pierwsza miłość. Trzy złamane serca. 99 letnich dni, podczas których dziewczyna będzie musiała zmierzyć się z prawdą i plotkami na swój temat. Czy da radę? Przekonajcie się sami.

 

Pięknego lata i udanego wakacyjnego wypoczynku – również przy wciągających książkach!

 

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron