Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Walentynki? Bardzo proszę, byle nie online

W tym dniu popularne zabijacze czasu będą chciały wciągnąć cię jeszcze mocniej niż zazwyczaj. Przeglądanie ich zazwyczaj zajmuje więcej czasu niż zaplanowaliśmy. W sieci jak co roku pojawia się mnóstwo walentynkowych publikacji. Jedne informują o tym jaka jest historia tego święta, inne wymieniają najpopularniejsze prezenty, które wręczamy tego dnia.

Walentynki-bardzo-prosze-byle-nie-online_1160.jpg

Najcenniejsze co możesz komuś dać to twój czas

Jaka jest najlepsza metoda, by nie zmarnować tego dnia w sieci? Po prostu w walentynki bądź offline. Nie wysyłaj życzeń przez komunikatory. Jeśli nie możesz ich złożyć osobiście, może warto pomyśleć o wysłaniu kartki czy listu? Własnoręcznie napisany z pewnością sprawi komuś wiele radości.

A co z prezentem?

Prezent, który jest twoim własnym pomysłem będzie lepszy od tego, który sugerują inni. Szukanie inspiracji w sieci to nic złego, jednak zawsze warto dodać coś od siebie nawet do gotowego pomysłu, który znajdziesz w internecie. Możesz być pewny, że twoja pomysłowość zostanie doceniona. Najprostsza metoda na udany prezent to po prostu pomyśleć co sprawi przyjemność twojej sympatii. Proste prawda?

Najważniejsza będzie twoja obecność

Jednak najprostszym sposobem na udane walentynki to być w tym dniu z drugą osobą. Nawet najdroższy prezent nie zastąpi twojej obecności i uwagi jaką poświęcasz tej wyjątkowej osobie. Odłóż telefon i bądź niedostępny w sieci w tym dniu.

Kto wie, może po tak spędzonych walentynkach stwierdzisz, że czasem warto być offline - nie tylko z okazji 14 lutego?

 

Autor: Jakub Zaczkiewicz, Świętokrzyska WK OHP w Kielcach


Widok zawartości stron Widok zawartości stron