Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wiosna, czas zmian

Wraz z nadejściem cieplejszych, dłuższych dni budzi się w nas chęć zmian, chęć odnowy. Wiosna pozytywnie nastraja, wiąże się z możliwością rozpoczęcia czegoś nowego.

ww_1160.jpg

Kiedy robi się cieplej, częściej podejmujemy ważne życiowe decyzje. Wiosną przyroda budzi się do życia, co daje nam siłę do podejmowania nowych wyzwań. Dzięki promieniom słonecznym mamy więcej energii.

Nowe plany, nowe pomysły

Grube płaszcze, czapki, szaliki odwieszamy na półkę. Odświeżamy szafę i pozbywamy się zbędnych, niemodnych rzeczy. Dobrą energię warto wykorzystać w sferze prywatnej i zawodowej. Warto podjąć wyzwanie. Uczmy się nowych rzeczy, zdobywajmy nowe kwalifikacje, stawiajmy na rozwój zawodowy. Wiosna to idealny czas na realizację planów i dążenie do wytyczonego celu.

Pobudzeni wiosenną energią mniej boimy się porażki. Częściej mamy chęć na zmianę pracy, fryzury, ubrań.  Wiosną warto zacząć nowy rozdział w życiu.

Cieplejsza pora roku daje nam więcej możliwości. Nawet najmniejsze zmiany mogą spowodować efekt domina, początkując drobne sukcesy w naszym życiu. Mogą być one receptą na znużenie, zniechęcenie i brak motywacji.

Nie bójmy się zmian! Powodzenia.

 

Autor tekstu: Marta Zębala - wychowawca 13 - 3 Hufca Pracy w Kielcach


Widok zawartości stron Widok zawartości stron