Lajfstajl Lajfstajl

 • 21.03.2023

  Relacje ze współpracownikami – przyjaźń pomaga czy szkodzi?
  Przyjaźnie tworzymy wszędzie – w środowisku rodzinnym i szkolnym, a także w pracy. Wydaje się, że ma to same pozytywne cechy – napędza do działania, poprawia samoocenę, daje poczucie przynależności. Czy jednak przyjaźń tak samo „działa” w środowisku zawodowym? Pomaga czy przeszkadza?

 • 07.03.2023

  Jak pokonać nieśmiałość? Metody, które się sprawdzają
  Badania pokazują, że około 93 procent ludzi doświadczyło co najmniej kilkakrotnie w życiu stanu głębokiej nieśmiałości. Niektórzy borykają się z nią na co dzień. Jeśli uważasz, że masz problem z nieśmiałością, ten artykuł podpowie ci, jak można ją pokonać.

 • 28.02.2023

  Kto jest dla ciebie autorytetem?
  ➡ Autorytet – wiesz, kto to taki? ➡ Masz jakieś autorytety w swoim życiu? ➡ A może uważasz, że ich nie potrzebujesz?

 • 15.02.2023

  7 korzyści dla mózgu płynących z grania w gry planszowe
  Regularne granie w gry planszowe z rodziną lub znajomymi może być nie tylko świetną rozrywką, ale także ,,siłownią” dla naszego umysłu. Wiele faktów wskazuje, że gry planszowe mają pozytywny wpływ na rozwój zdolności poznawczych człowieka.

 • 06.02.2023

  10 filmów z przesłaniem, które warto obejrzeć w ferie
  Ferie dają mnóstwo czasu do zagospodarowania. Warto obejrzeć w tym okresie dobry film. Jeśli nie masz pomysłu jaki, sięgnij po któryś z naszego zestawiania. Polecamy filmy z przesłaniem, które zapadają w pamięć!

 • 03.02.2023

  Czym są podcasty, gdzie ich szukać i które warto znać?
  Podcasty zyskują na popularności. Coraz więcej twórców decyduje się na ich tworzenie. Sprawdź, czym są podcasty, gdzie ich szukać i które warto znać.

 • 27.01.2023

  Top 15 książek na ferie
  Ferie w czasie pandemii wyglądają zupełnie inaczej niż zawsze. Sprawdzonym pomysłem na nudę jest dobra książka. Zobacz nasze zestawienie 15 fajnych książek na ferie.

 • 24.01.2023

  Ferie zimowe - to ci się przyda!
  Ferie są po to, aby odpocząć i się bawić. Niestety, jest to również okres, w którym dochodzi do wielu niebezpiecznych zdarzeń.

 • 19.01.2023

  Jak opanować złość? Wypróbuj 4 proste sposoby
  Złość jest to jedna z podstawowych emocji, która może pojawić się w różnych sytuacjach naszego życia. Jeśli trwa krótko, może mieć pozytywny wpływ na nasz organizm. Bywa wtedy konstruktywna i napędza do działania. Jeśli trwa stosunkowo długo, może nam poważnie zaszkodzić.

 • 13.01.2023

  Karnawał dawniej i dziś
  Karnawał to jeden z ciekawszych okresów w roku – czas tańców, hulańców i swawoli.* Powinien być atrakcyjny dla młodzieży. Czy jednak tak jest? Jak obchodzono go kiedyś, a jak to wygląda dziś?

 • 29.12.2022

  Rezyliencja, czyli sprężystość życiowa. Czy da się ją osiągnąć?
  Zdecydowanie wolimy, jak w naszym życiu wszystko się udaje, ale bywają chwile, kiedy los stawia przed nami różne przeszkody i wyzwania. To właśnie w takich momentach potrzebujemy odnaleźć w sobie trochę sprężystości, która pomoże nam „odbić się od dna”.

 • 21.12.2022

  Filmy i seriale na święta – zobacz, co oglądać na Netflix i Disney+
  Święta to świetny czas na wspólne oglądanie filmów z rodziną lub przyjaciółmi. Sprawdź, jakie nowości na grudzień 2022 proponują znane platformy streamingowe – Netflix i Disney +.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15