Im się udało Im się udało

 • 02.07.2020

  Fryzjer w dobrym stylu, czyli Piotr Szeliga – absolwent 11-7 HP w Gdańsku
  Piotr jest absolwentem Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim. W ubiegłym roku szkolnym ukończył kierunek fryzjerstwo.

 • 02.07.2020

  Pomysł na karierę? Sushi! #Wywiad z Szymonem Jakubcem
  Zapraszamy na rozmowę z tegorocznym absolwentem, Szymonem Jakubcem, który swoje umiejętności gastronomiczne kształcone w hufcu rozwija dalej, prowadząc bar sushi.

 • 01.07.2020

  Rozwijam swoje pasje – wywiad z Karoliną
  Różnie układają się losy młodzieży po ukończeniu szkoły. Jedni czekają na to, co życie przyniesie, inni biorą życie w swoje ręce. Jedną z osób, która postanowiła zwalczyć o swoją lepszą przyszłość i sukces zawodowy jest Karolina, absolwentka 11-18 Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim.

 • 23.06.2020

  Weronika i jej pasje
  W kręgu uczestników 11-19 Hufca Pracy w Słupsku znajdują się osoby, które wyróżniają się swoimi niebanalnymi pasjami. Do takich osób należy Weronika Bućko, uczennica trzeciej klasy Szkoły Branżowej „Złoty Fach” w Słupsku. Naukę zawodu odbywa jako sprzedawca w Księgarni w Kępicach.

 • 19.06.2020

  Moc jest w nas! – relacja ze spotkania z Klubu Absolwenta
  Planowaliśmy uroczyste spotkanie Klubu Absolwenta. Wyjątkowe, bo tym razem miało być skierowane do absolwentek-matek z okazji Dnia Matki. Niestety covid-19 pokrzyżował nasze plany.

 • 15.06.2020

  Siła charakteru – sportowa historia Przemka
  Czy zwykły chłopiec z małego miasteczka może coś osiągnąć? Przyjęło się, że trzeba mieć szczęście. Ale czy to wystarczy? Zwykle prócz szczęścia, a często też zamiast niego, potrzebna jest praca nad sobą, wewnętrzna dyscyplina i – o czym nie należy zapominać – wsparcie innych.

 • 26.05.2020

  Znalazłam swoje szczęście - wywiad z Oliwką
  - Od dziecka chciałam być fryzjerką albo kosmetyczką. Czesałam i malowałam lalki. Moje marzenia spełniły się kilkanaście lat później – zdradza Oliwia Banaszkiewicz. Dziś ma 19 lat. Skończyła OHP w Częstochowie. Teraz układa włosy swoim klientkom i wie czego chce.

 • 20.04.2020

  Jak aktywnie działać w czasach kwarantanny?
  COVID-19 zmusił mieszkańców całego świata do wprowadzenia niestandardowych rozwiązań, do zmiany sposoby funkcjonowania o 360⁰, do aktywności zdalnej. Zapytaliśmy Wiktorię – uczestniczkę 2-2 OSiW w Toruniu, która na co dzień uczy się zawodu fryzjera, jak przetrwać ten trudny czas.

 • 30.03.2020

  Kasia i Paulina, uczestniczki OHP, opowiadają o swojej przygodzie w programie "Ośmiu wspaniałych"
  Program „8 wspaniałych”, który można oglądać w TVP1, został zrealizowany na terenie Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy. W jego realizacji udział wzięli instruktorzy i uczestnicy OHP.

 • 25.02.2020

  Gdy muzyka w duszy gra – wywiad z Wojtkiem, uczestnikiem OHP
  Wojtek zdobył zawód, ucząc się w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych ,,Sztygarka’’ im. St. Staszica w Dąbrowie Górniczej. Podjęcie nauki w OHP było szansą na zdobycie zawodu montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

 • 28.01.2020

  Od szkolenia do sukcesu – historia Maksymiliana
  Czy szkolenie, po którym jednak nie podejmujesz pracy w wyuczonym zawodzie, ma sens? W przypadku Maksymiliana miało to ogromne znaczenie! Zobaczcie, jak ciekawie może potoczyć się kariera osoby, która dzięki projektowi OHP postawiła na własny rozwój.

 • 12.12.2019

  Tomek i jego marzenia do spełnienia
  Tomasz Kulczyk jest przykładem, że wszystko się może zdarzyć, jeżeli tylko chcemy zmienić życie na lepsze.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13