Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

5 książek o sprzedaży, które warto przeczytać

2024-01-25

Uczysz się zawodu sprzedawcy? Chcesz pracować jako handlowiec albo sprzedawać własne produkty i usługi? Sprawdź, jakie książki pomogą w rozwinięciu umiejętności handlowych.

Psychologia sprzedaży, Brain Tracy

Autor uczy, jak postępować z różnymi klientami w różnych sytuacjach. Dzięki tej książce poznasz skuteczne sposoby sprzedaży i perswazji. To lektura obowiązkowa dla każdego handlowca.

 

Źródło: Wydawnictwo MT Biznes

 

Biblia handlowca. Najpotrzebniejsze źródło wiedzy o sprzedaży, Jeffrey Gitomer

Jak zadbać o relację z klientem? Jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach? Kto i co naprawdę liczy się w procesie sprzedaży? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w Biblii handlowca.

 

Źródło: Wydawnictwo Onepress

 

Jak być dobrym sprzedawcą?, Daniel H. Pink

Autor analizuje miejsce sprzedaży w naszym życiu. Odkrywa także trzy filary podejścia skutecznego sprzedawcy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak być dobrym sprzedawcą, sięgnij po tę książkę.

 

Źródło: Studio Emka

 

Zasady Sandlera – 49 ponadczasowych zasad sprzedaży, David Mattson

Bestseller, który nawiązuje do systemu sprzedaży stworzonego przez Davida Sandlera (wybitny specjalista w dziedzinie psychologii sprzedaży). To książka dla każdego kto chce poznać 49 ponadczasowych zasad sprzedaży.

 

Źródło: Nieoczywiste

 

Zasady wywierania wpływu na ludzi, Robert B. Cialdini

Książka, którą powinien przeczytać każdy sprzedawca. Autor przedstawia sześć najskuteczniejszych zasad wpływania na ludzi. Daje także wskazówki, jak rozpoznać, gdy ktoś chce nasz oszukać.

 

Źródło: Onepress

 

Owocnej lektury!

 

Zestawienie przygotowała: Agnieszka Banasik

Źródło: na podstawie opisów wydawców


Widok zawartości stron Widok zawartości stron