Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

5 nowości książkowych, które warto przeczytać

2021-03-26

Chciałbyś coś przeczytać? Zastanawiasz się, jaką książkę wybrać? Zapoznaj się z naszymi propozycjami nowości książkowych, które zapowiadają się naprawdę obiecująco.

„Taniec, pasja, marzenia” Anita Dziuba

Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Amanda rozpoczyna swoją wymarzoną pracę. Zostaje instruktorką tańca. Nie ma doświadczenia, ale ma umiejętności. Za cel stawia sobie stworzenie zespołu tanecznego, który zbudowany będzie na fundamencie przyjaźni i dobrej zabawy. Czy jej się to uda?

 

„Pas startowy” Katarzyna Ryrych

Bohaterami książki są Kornelia i Krystian. Oboje mają dobre miejsce zamieszkania, markowe ubrania, szereg zajęć dodatkowych… Mimo tego nie czują się wybrańcami losu. Pozbawieni są miłości, rodzinnego ciepła, zrozumienia. Czy bez tego są w stanie wystartować w dorosłe życie?

 

Książka czy film/serial? Sprawdź, które książki dla młodzieży doczekały się ekranizacji.

 

„Sweetfreak” Sophie McKenzie

Internetowy hejt. Walka o swoją godność. Carey i Amelia to nierozłączne BFF. Wszystko zmienia się, jednak kiedy Amelię zaczyna trollować użytkownik o nicku Sweetfreak. Oskarżenia o bycie autorką hejtu padają na Carey, która zostaje odrzucona przez znajomych. Za wszelką cenę chce zdemaskować hejtera, ale wszystko zaczyna się wymykać spod kontroli. Czy Carey zdoła odkryć, kim jest Sweetfreak?

 

„Amerykańskie księżniczki” Katharine McGeee

Książka opowiada losy amerykańskich księżniczek Beatrycze i Samanty oraz księcia Jeffersona. Dwa i pół wieku po wygranej wojnie o niepodległość dynastia Waszyngtonów nadal zasiada na amerykańskim tronie. Księżniczka Beatrycze jest bliska temu, by zostać pierwszą królową Ameryki. Obowiązki zaczynają jej jednak ciążyć… Obowiązek. Intryga. Korona. To książka idealna dla fanów serialu The Crown.

 

„Lęk off” Regine Galanti

Nastoletnie życie to nie idylla. Towarzyszy Ci lęk i niepokój? Masz wrażenie, że stoisz, gdzieś na uboczu? W książce „Lęk off” znajdziesz praktyczne ćwiczenia i techniki radzenia sobie ze stresem i lękiem. Spróbujesz?

 

Miłej lektury!

 

Zestawienie przygotowała Agnieszka Banasik

 

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu z 5 sposobami na odstresowanie "tu i teraz".

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron