Lajfstajl Lajfstajl

 • 27.02.2024

  5 kroków do prywatności w sieci
  Internet to obecnie podstawowe źródło informacji. Warto wiedzieć, jak poruszać się w nim bezpiecznie, by nie stać się ofiarą np. kradzieży danych lub cyberprzemocy. Sprawdź, co warto wiedzieć, gdy jesteś online, i jakich błędów unikać.

 • 22.02.2024

  Jak oszczędzać w wieku nastoletnim?
  Chcesz zacząć oszczędzać? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby pomóc rodzicom w sfinansowaniu twoich wakacji, a może po prostu potrzebujesz funduszy na swoje wydatki czy małe przyjemności? W tekście znajdziesz kilka sposobów na zdobycie oszczędności.

 • 15.02.2024

  7 zasad savoir-vivre w sieci
  Netykieta to zbiór niepisanych zasad, które określają sposób postępowania i komunikowania się w internecie. Mają one na celu budowanie dobrych relacji międzyludzkich. Zastanawiasz się, jak postępować zgodnie z netykietą? Poznaj 7 zasad savoir-vivre w sieci, których warto przestrzegać.

 • 02.02.2024

  Jak zacząć pozytywnie myśleć? 5 prostych wskazówek
  Masz wrażenie, że nic ci się nie udaje? Wszystko cię denerwuje i nie masz już ochoty na nowe wyzwania? Wygląda na to, że przygniata cię negatywne myślenie. Czas to zmienić!

 • 29.01.2024

  5 kreatywnych pomysłów na ferie
  Jeśli nie planujesz dalekiego wyjazdu, być może zastanawiasz się, co możesz robić w ferie zimowe. Sprawdź nasze pomysły na kreatywne spędzenie czasu.

 • 22.01.2024

  Co warto obejrzeć w ferie? Polecamy nowości na portalach VOD
  Ferie to świetny czas na odpoczynek, ale także rozrywkę. Zachęcamy do wspólnych seansów filmowych z przyjaciółmi lub rodziną. Sprawdźcie, jakie nowości warto obejrzeć w najbliższym czasie.

 • 16.01.2024

  Ekologiczny styl życia. Jak młodzież może przyczynić się do ochrony środowiska?
  Cenisz komfort i wygodę? Prowadzisz konsumpcyjny styl życia? Wydaje się on atrakcyjny, ale prowadzi do degradacji środowiska. Zastanawiałeś się, jak możesz wpłynąć na jego ochronę?

 • 15.01.2024

  Jakie książki warto przeczytać w czasie ferii?
  Czytanie w czasie ferii to nie tylko forma rozrywki, ale także cenny sposób na rozwijanie umysłu, zdobywanie wiedzy i relaksowanie się. Skorzystaj z naszych propozycji.

 • 10.01.2024

  Jak radzić sobie z hejtem?
  Hejt, czyli obrażanie w internecie, staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem w dzisiejszym świecie online. Spotykamy się z nim w komentarzach pod artykułami, a także pod filmami i zdjęciami na platformach społecznościowych. Jak radzić sobie z hejtem i jak na niego reagować? Przypominamy podstawowe zasady.

 • 03.01.2024

  Postanowienia noworoczne. 5 wskazówek, jak w nich wytrwać
  Początek roku to czas, kiedy podejmujemy różne postanowienia noworoczne. Co zrobić, żeby w nich wytrwać dłużej niż kilka tygodni?

 • 21.12.2023

  5 sposobów na Święta bez spiny
  Lubisz Święta Bożego Narodzenia, ale czasem masz dość tych wszystkich przygotowań i rodzinnych spotkań? Mamy dla ciebie 5 pomysłów na to, jak spędzić Święta bez spiny.

 • 19.12.2023

  Jak utrzymać balans online? Wpływ mediów społecznościowych na zdrowie psychiczne
  Trudno tak po prostu odciąć się od mediów społecznościowych – zwłaszcza, że są one nieodłącznym elementem naszego życia. Jak utrzymać balans online? Sprawdź, na co warto uważać.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11