Im się udało Im się udało

 • 20.10.2014

  Czemu pasja nie przynosi sukcesów zawodowych ?
  Do doradcy zawodowego zgłaszają się klienci z problemami zawodowymi. Najczęściej rozpoznaje się u nich braki w zakresie wykształceni, bądź umiejętności poszukiwania pracy i w tym obszarze niesiemy im pomoc. Zdarza się, że nasz petent ma wiele zalet, a i tak nie może zaistnieć na rynku pracy. Wśród klientów MCK Szczytno znalazł się człowiek, którego osiągnięcia powinny wynieść go na piedestał, dać szansę rozwoju zawodowego, a jednak tak się nie stało. Dlaczego ?

 • 15.10.2014

  Oceń swoje możliwości w Giżyckim MCK

 • 15.10.2014

  Perypetie matki prowincjonalnej w MCK OHP Ełk

 • 10.10.2014

  SUMO – moja pasja
  Ludzie postrzegają pasję jako cel w życiu do którego dążą i starają się być w tym doskonali. Dla Sebastiana Alcera wielką pasją, którą pielęgnuje ciężko pracując na treningach jest sumo. Sebastian na Mistrzostwach Świata w Sumo odbywających się na Tajwanie, wywalczył brąz.

 • 11.09.2014

  Piłka nożna - moja pasja
  Hobby może pełnić różną rolę w życiu. Dla jednych jest ono przyjemnością, którą zajmują się sporadycznie, dla innych jest pasją, w którą angażują większość swojego wolnego czasu. Warto znaleźć czas na swoje zainteresowania.

 • 11.07.2014

  Zawody przyszłości
  Jakie zawody będą popularne i poszukiwane za kilka lat? Czy tylko osoby wybierające kierunki ścisłe będą miały szansę na pracę? Jak będzie wyglądała sytuacja humanistów na rynku pracy za kilka lat?

 • 01.04.2014

  Modelka –wymarzony zawód?
  Nowy Jork, Paryż, Tokio, pokazy najsłynniejszych projektantów, okładki magazynów mody, miliony dolarów i uwielbienie świata. Wiele młodych dziewczyn marzy o byciu modelką. Jest to w ich mniemaniu fantastyczne zajęcie i dobrze płatna kariera. Nie jest konieczne konkretne wykształcenie, a jedynie odpowiednia prezencja.

 • 25.09.2013

  Przepis na sukces? Pracuj z sercem!
  Justyna Magielnicka – absolwentka OHP 7-31 Hufca Pracy w Grodzisku Mazowieckim. Fryzjerka, właścicielka własnego salonu i pasjonatka pracy. Zdanie, które najczęściej powtarza brzmi: „Jeśli coś robisz, rób to dobrze”.

 • 10.09.2013

  Pasję mam we krwi
  Damian Staszewski - wesoły chłopak o łagodnym usposobieniu i optymistycznym podejściu do życia. Zeszłoroczny absolwent wyszkowskiej jednostki 7 – 3 ŚHP-DK. Kucharz, fryzjer, artysta z zamiłowania i człowiek, który nigdy się nie poddaje.

 • 10.09.2013

  Wystarczy chcieć
  Bogusława Zaperta – lat 28, absolwentka OHP w Mińsku Mazowieckim. Gdy w 1999 r. trafiła Hufca Pracy nikt się nie spodziewał, że z tej zbuntowanej młodej osoby wyrośnie tak silna, rozsądna, pełna energii kobieta. Dziś skończyła studia, planuje pomagać młodzieży i marzy o założeniu rodzinnego domu dziecka. Jak twierdzi kadra 7-19 HP, z którą ich absolwentka stale utrzymuje kontakt: „Jeśli Boguśka sobie coś postanowi, na pewno to osiągnie”

 • 02.09.2013

  Skromność i pracowitość kluczem do sukcesu
  Niepozorny, skromny niczym nie wyróżniający się spośród innych uczniów chłopak – oczywiście to na pierwszy rzut oka, bo w głębi duszy to osoba pełna pasji i z pomysłem na własne życie. Osoba realizująca swoje cele z pełną świadomością i wytrwałością.

 • 02.09.2013

  OHP – szansa na dobry start
  Wywiad z byłym beneficjentem projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” – Bartoszem Karpińskim, uczniem IV klasy Technikum Gastronomicznego w Myśliborzu.