Im się udało Im się udało

 • 29.04.2021

  Spełniając swoje trenerskie marzenia - historia Daniela
  Daniel to absolwent Hufca Pracy, który uczęszczał do Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. W trakcie nauki zdobył kwalifikacje elektryka i dziś pracuje w tym zawodzie u pracodawcy, u którego się kształcił. Po pracy oddaje się zaś swojej największej pasji, jaką jest piłka nożna.

 • 27.04.2021

  Instruktor Zumby – historia absolwenta
  Każdy z nas ma jakiś cel, do którego dąży – idzie do przodu, chce być doskonały w tym, co robi. Inwestowanie w siebie, spełnianie marzeń daje nam poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

 • 15.04.2021

  Historia Czarka – mistrza fryzjerstwa
  Rozmowa z Cezarem Juliuszem Żak – mistrzem fryzjerstwa, absolwentem Hufca Pracy w Elblągu (Warmińsko-Mazurska WK OHP).

 • 17.03.2021

  Nie wiem, co to nuda – wywiad z Jakubem Lewickim, uczestnikiem HP w Brzegu
  Jakub Lewicki jest uczestnikiem Hufca w Brzegu. Obecnie kształci się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. W wywiadzie opowiedział nam o swoich pasjach oraz o tym, skąd znajduje na wszystko chęci i czas.

 • 11.03.2021

  Mój zawód cukiernik – losy absolwenta
  Każdy z nas, gdzieś w środku chce iść do przodu, być profesjonalistą w tym, co robi. Inwestowanie w siebie daje nam poczucie bezpieczeństwa, zapewnia znalezienie wymarzonej, a także dobrze płatnej pracy.

 • 01.03.2021

  Co mi dało OHP? Historia Eweliny
  Życie człowieka, a szczególnie tego na początku swojej ścieżki zawodowej, jest dynamiczne i nieprzewidywalne. Z pracy na etacie do własnej działalności w ciągu 2 lat to nie lada wyczyn. Taką właśnie decyzję podjęła Ewelina Turowska, absolwenta Hufca Pracy w Augustowie, która chętnie nam o tym opowiedziała.

 • 25.02.2021

  Jak Mela została kucharzem
  Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć historię jednej z naszych uczestniczek. Historię ukazującą, że nie zawsze od początku trzeba mieć plan i pomysł na życie. Czasem koncepcja rodzi się nagle, trzeba tylko umieć słuchać.

 • 27.01.2021

  Sebastian podbija Europę
  Sebastian Pacholczyk jest absolwentem Środowiskowego Hufca Pracy w Elblągu – Grupy Wychowawczej w Braniewie, gdzie kształcił się na kierunku monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych. Swoją przygodę z zawodem rozpoczął w wieku 15 lat jako uczeń Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie, małym miasteczku w województwie warmińsko-mazurskim.

 • 28.12.2020

  Chcieć, to móc - historia Wojtka z Bytowa
  Co roku placówkę 11-20 Hufca Pracy w Bytowie opuszcza kilkunastu absolwentów. Wielu z nich już podczas pobytu w hufcu daje się poznać jako osoby mające określone plany na przyszłość, niektórzy otwarcie o nich mówią, a nawet próbują wdrożyć je w życie.

 • 17.12.2020

  Historia Szymona, który wykorzystał pandemię na naukę rysowania
  Szymon jest uczestnikiem Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Szamocinie oraz uczniem klasy drugiej w Branżowej Szkole I stopnia w Szamocinie. Kształci się zawodzie ślusarz.

 • 09.12.2020

  Spełnianie marzeń jest możliwe! Historia Oskara
  Podczas rozmów w hufcu Oskar często opowiadał, że chciałby zwiedzać świat, pracować w różnych miejscach, poznawać nowych ludzi i ich kultury. Dzięki jego determinacji udało mu się zrealizować to marzenie. Zobaczcie, jak!

 • 01.12.2020

  Miał być koniec, jest początek – historia Adriana
  Historia Adriana udowadnia, że nie zawsze od razu zakochasz się w zawodzie, którego się uczysz. Ale może jednak czasem trzeba dać sobie kolejną szansę?

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14