Im się udało!

Przejdź do zawartości

Wydawca treści Wydawca treści

Strefa rekrutacji

 

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

IM SIĘ UDAŁO

Wydawca treści Wydawca treści

 • 27.07.2023

  Wywiad z absolwentką – Oktawią Radwan
  Oktawia Radwan to absolwentka Hufca Pracy w Inowrocławiu. Wykształciła się w zawodzie kucharz i obecnie pracuje w restauracji, w której odbywała praktyki. Oktawia jest bardzo zadowolona z uczestnictwa w OHP, o czym opowiada w wywiadzie.

 • 18.07.2023

  Mieć konkretny zawód – to się opłaca
  Wielu młodych ludzi kończących szkołę podstawową często boryka się z dylematami dotyczącymi wyboru szkoły czy zawodu. Taką niezdecydowaną osobą byłam również ja.

 • 27.06.2023

  Wiktoria i jej miłość do książek
  Wiktoria, uczestniczka 9-15 Hufca Pracy w Tarnobrzegu, opowiada, jak zaczęła się jej książkowa pasja i przygoda z bookstagramem.

 • 18.05.2023

  Historia Kamila Belinga – absolwenta OHP
  Co roku Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie opuszcza kilkunastu absolwentów. Wielu z nich daje się poznać jako osoby mające określone plany na przyszłość, które próbują wdrożyć w swoje życie.

 • 05.05.2023

  Freestyle’owy chłopak
  Freestyle football wymaga doskonałej koordynacji ruchowej oraz samodyscypliny i konsekwencji w dążeniu do perfekcji. Takimi predyspozycjami charakteryzuje się tegoroczny absolwent Hufca Pracy 16-5 ze Szczecina.

 • 28.04.2023

  Czas nauki jest tu i teraz – wywiad z Julią
  Bydgoski Hufiec Pracy w ramach cyklu wywiadów pt. „Przedsiębiorczy Absolwent – jemu się udało” przedstawia sylwetkę Julii Bączek, absolwentki roku 2022.

 • 20.03.2023

  Z wizytą studyjną u absolwenta stalowowolskiego Hufca Pracy
  Doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Stalowej Woli 17 marca zorganizował wizytę studyjną dla uczestników 9-17 Hufca Pracy.

 • 04.04.2023

  Ruch i muzyka - to co kocham. Wywiad z absolwentką OHP
  Aleksandra Kamińska, dzięki swojej pozytywnej postawie oraz chęci dzielenia się swoimi umiejętnościami, jest godną podziwu absolwentką z 11-12 HP w Gdyni. Zapraszamy na wywiad z Olą.

 • 16.03.2023

  Moja praca we Francji – wywiad z Kingą
  Kinga Jagielska to absolwenta Hufca Pracy w Koninie, która po ukończeniu nauki postanowiła zrealizować cel, który planowała od dawna – czyli pracę sezonową za granicą. W rozmowie opowiedziała o swoich doświadczeniach oraz zaletach takiego rodzaju zatrudnienia.

 • 23.02.2023

  Absolwent Roku 2016 - 6 lat później
  Losy absolwenta OHP, który niejednokrotnie zdobywał podium w wielu przedsięwzięciach na szczeblu szkolnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zobaczcie, jak potoczyła się historia Kacpra po zakończeniu nauki w OHP.

 • 02.02.2023

  To musiał być stolarz – wywiad z absolwentem OHP
  Michał Orzędowski, absolwent Hufca Pracy w Chełmie, opowiada o swojej fascynacji drewnem oraz tłumaczy, dlaczego pozaszkolna nauka zawodu była w jego przypadku strzałem w dziesiątkę.

 • 04.01.2023

  Warto być aktywnym - wywiad z Nadią Góralską
  Najpierw odniosła sukces na szczeblu lokalnym, później wojewódzkim, a teraz przed nią wyzwania ogarniające zasięgiem cały kraj! W czym tkwi jej fenomen? Przekonajcie się sami, czytając rozmowę z Nadią Góralską.

 • 18.11.2022

  Ochotnicze Hufce Pracy dały mi szansę na lepsze życie
  W ramach działalności Klubu Absolwenta, wychowawcom Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie udało się zaprosić do udzielenia wywiadu kilku absolwentów. Wychowawcy chcieli ustalić, czy pomoc oferowana przez Ochotnicze Hufce Pracy rzeczywiście zadziałała i dała szansę na poprawę dotychczasowego życia absolwentów.

 • 11.10.2022

  Moja praca jest moją pasją – wywiad z Olą
  Ola Korycka jest absolwentką 11-16 Hufca Pracy w Kwidzynie. Naukę w zawodzie kasjer-sprzedawca ukończyła dwa lata temu. Nasza absolwentka zawsze miała trzy pasje: stylizacja paznokci, obsługa klienta i praca z ludźmi. W życiu dorosłym postanowiła, że to ta pierwsza stanie się jej sposobem na życie i na zarabianie pieniędzy.

 • 19.09.2022

  Kobieta na budowie – czy to dobry pomysł?
  Różnie układają się losy młodzieży po ukończeniu szkoły. Jedni czekają na to, co życie przyniesie, inni biorą sprawy we własne ręce, tak jak zrobiła to Patrycja – absolwentka Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  
  Wyszukiwarka
  Wyszukiwarka