Im się udało Im się udało

 • 26.03.2015

  Pasje uczestnika Hufca Pracy 15-21 w Kościanie
  Mateusz uczęszcza do gimnazjum dla dorosłych mieszczącym się w Hufcu Pracy w Kościanie. Ten siedemnastoletni chłopiec już od ósmego roku życia aktywnie uczestniczy w działaniach Ochotniczej Straży Pożarnej w Mosinie.

 • 24.03.2015

  Moja pasja - mój sukces
  Karol to absolwent 6-17 Hufca Pracy w Oświęcimiu. Jest doskonałym przykładem na to, że możliwe jest połączenie pasji z pracą. Młody mężczyzna, kształcący się w zawodzie fryzjer, ukończył Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Oświęcimiu.

 • 23.03.2015

  Radzic Stary, Świdnik, Londyn
  Rozmowa z Wojciechem Balą, absolwentem Hufca Pracy w Świdniku.

 • 17.03.2015

  Muzyka - moja pasja
  Dla jednych hobby jest przyjemnością, którą zajmują się sporadycznie. Dla innych jest pasją, w którą angażują większość swojego wolnego czasu. Warto znaleźć chwilę na swoje zainteresowania.

 • 12.03.2015

  Moja przyszłość w moich rękach
  Michał jest absolwentem Gimnazjum dla Dorosłych w Inowrocławiu. Przez cały swój pobyt w Gimnazjum był również uczestnikiem 2 – 3 Środowiskowego Hufca Pracy w Inowrocławiu.

 • 10.03.2015

  Nasi absolwenci...
  Miarą pracy wychowawcy OHP jest liczba uśmiechniętych, zadowolonych z życia młodych ludzi. Młodzież, która wychodzi w świat z wyuczonym zawodem stawia pierwsze kroki w dorosłym życiu, posiada umiejętność radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego, odnosi sukcesy zawodowe, choćby te najmniejsze...

 • 10.03.2015

  Ogólnopolski sukces młodzieży z Rybnika
  2 marca uczestniczki Ochotniczego Hufca Pracy w Rybniku Karolina Zaczek i Julita Juszczyk osiągnęły wielki sukces zawodowy zdobywając I miejsce w ogólnopolskich Zespołowych Mistrzostwach Młodych Cukierników.

 • 26.02.2015

  Docenić siebie
  Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa instytucja, która stwarza młodym ludziom możliwość zdobycia wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych. Hufiec Pracy w Stalowej Woli swoją ofertę kieruje do młodzieży, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej ograniczającej możliwości nauki w normalnym cyklu kształcenia.

 • 26.02.2015

  Patryk Baron: „Pomaganie innym to moja pasja…”
  Patryk Baron - chłopak, jakich wielu, których trochę poplątana życiowa historia zaprowadziła kilka lat temu pod drzwi naszego hufca.

 • 25.02.2015

  Praca jest moją pasją!
  Każdy z nas chce przejść przez życie realizując swoje pasje i marzenia. Krysia, uczestniczka 13-5 Hufca Pracy w Końskich od dziecka lubiła piec ciasta i wymyślać różne desery. Zrealizowała swoje plany poprzez naukę i zdobywanie kwalifikacji zawodowych w zakładzie cukierniczym.

 • 19.02.2015

  Zdolna, ambitna i trochę szalona...
  Absolwentka Ania. Ukończyła naukę w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach w 2002 roku. Stać ją było na ukończenie liceum, gdyż z nauką radziła sobie dobrze, ale z kilku powodów postanowiła się usamodzielnić.

 • 10.02.2015

  Sukces Bartka i Damiana z HP 5-5 w Łodzi!
  W styczniu młodzież kształcąca się w gimnazjach dla dorosłych kończy swoją edukację. Oprócz egzaminów gimnazjalnych oraz semestralnych, uczestników OHP czekają jeszcze egzaminy kończące 22 miesiące przygotowania zawodowego. W Hufcu Pracy 5-5 w Łodzi młodzież odbyła egzaminy w zawodzie kucharz oraz elektromechanik pojazdów samochodowych.