Im się udało Im się udało

 • 17.12.2014

  Szukając pracy - znalazła biznes
  Kępice to niewielkie miasteczko w województwie pomorskim, liczące niespełna cztery tysiące mieszkańców. Największą bolączką jest dotkliwie doskwierające wszystkim bezrobocie. Jedną z mieszkanek Kępic jest Aneta Religa – absolwentka słupskiej jednostki 11-19 HP.

 • 15.12.2014

  Oby spełniły się marzenia!
  Każdy z nas marzy o karierze zawodowej i zarabianiu dużych pieniędzy. Aby marzenia się spełniły trzeba im w tym rozsądnie dopomóc. Uczestnicy 11-7 Hufca Pracy w Gdańsku, pomagają swoim marzeniom i powoli dochodzą do sukcesu. Realizują plany poprzez naukę i zdobywanie kwalifikacji zawodowych na praktykach w zakładach pracy. Specjalizują się w różnych zawodach: fryzjera, cukiernika, jubilera, piekarza i fotografa.

 • 11.12.2014

  Zatrzymane w kadrze
  5 grudnia zakończył się II Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Moje miasto, moja dzielnica, mój dom". Zorganizowała go warszawska jednostka 7 – 4 HP.

 • 10.12.2014

  Udział w projekcie to nie tylko zdobycie „papierka”…
  Realizacja projektów szkoleniowo-aktywizacyjnych, współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny często postrzegana jest, jako bezefektywne zbieranie „papierków" - zdobywanie kwalifikacji mimo braku szans na zatrudnienie. Czy jest tak w rzeczywistości?

 • 09.12.2014

  Sukces uczestniczki z ŚHP Nowa Sól
  "Bezimienne bohaterki - losy Matek Sybiraczek" to tytuł IV edycji wojewódzkiego konkursu, w którym wyróżnienie zdobyła Kamila Świerniak – uczestniczka Środowiskowego Hufca Pracy w Nowej Soli.

 • 20.11.2014

  Czas na zawodowców
  Wywiad z Katarzyną Golonko, absolwentką Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie, uczestniczką projektu „Równi na rynku pracy - kompleksowy program wsparcia osób niepracujących”

 • 21.10.2014

  Trzymamy kciuki za Bartosza
  Realizacja Projektu „Nowe Perspektywy 2” zakończyła się w jednostce OHP w Puławach w czerwcu 2014 roku. Była to druga edycja ogólnopolskiego przedsięwzięcia realizowanego przez Ochotnicze Hufce Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Grupa projektowa w Puławach liczyła 10 osób.

 • 21.10.2014

  W życiu liczy się pasja
  Wywiad z braćmi Milcz, uczestnikami Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie

 • 20.10.2014

  Czemu pasja nie przynosi sukcesów zawodowych ?
  Do doradcy zawodowego zgłaszają się klienci z problemami zawodowymi. Najczęściej rozpoznaje się u nich braki w zakresie wykształceni, bądź umiejętności poszukiwania pracy i w tym obszarze niesiemy im pomoc. Zdarza się, że nasz petent ma wiele zalet, a i tak nie może zaistnieć na rynku pracy. Wśród klientów MCK Szczytno znalazł się człowiek, którego osiągnięcia powinny wynieść go na piedestał, dać szansę rozwoju zawodowego, a jednak tak się nie stało. Dlaczego ?

 • 15.10.2014

  Oceń swoje możliwości w Giżyckim MCK

 • 15.10.2014

  Perypetie matki prowincjonalnej w MCK OHP Ełk

 • 10.10.2014

  SUMO – moja pasja
  Ludzie postrzegają pasję jako cel w życiu do którego dążą i starają się być w tym doskonali. Dla Sebastiana Alcera wielką pasją, którą pielęgnuje ciężko pracując na treningach jest sumo. Sebastian na Mistrzostwach Świata w Sumo odbywających się na Tajwanie, wywalczył brąz.